ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه

ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۳ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #تهران، #رئیس

اقتصاد نيوز: راهنمای « پوشش حرفه‌ای » هیات‌ علمی ، کارکنان ، دستیاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، استفاده از ادکلن ، ناخن مصنوعی و زیور‌آلات برای کارکنان این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد. بر اين اساس استفاده از لباس‌های ساده ، تمیز ، متناسب با اندام ، جلوبسته ، مقنعه یا روسری از جمله ضوابط پوشش کارکنان این دانشگاه اعلام شده است. همچنين در این راهنما آمده است: « ظاهر افراد در محیط دانشگاه و محیط بالینی باید ساده ، مرتب و در عین‌ حال بدون آرایش باشد. به‌ استثنای یک حلقه یا انگشتر ساده ، استفاده از سایر زیورآلات آشکار مجاز نیست و ناخن‌ها باید کوتاه ، مرتب و تمیز ‌بوده و داشتن لاک و ناخن مصنوعی مجاز نیست. » در این راهنما همچنین آمده كه بهداشت فردی شامل پاکیزگی مو‌ها و بدن الزامی است و استعمال عطر و ادکلن با بوی تند در محیط دانشگاه و محیط بالینی مجاز نیست. علی جعفریان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم با دفاع از ابلاغ این راهنما گفته « پوشش نامناسب در بیمارستان‌ها مانع دستیابی به اهداف درمانی می‌شود. » ...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر ...
1host2u.ir ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»

جاده های کشور در تسخیر برف ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اخبار
جاده های کشور در تسخیر برف رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک‌ راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور پرداخت. سرهنگ محمد حسین حم...ادامه مطلب»


EOF