ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه

ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۳ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #آرایش، #انگشتر، #تهران، #دانشگاه، #روسری، #زیورآلات، #مصنوعی، #ناخن_مصنوعی

اقتصاد نيوز: راهنمای « پوشش حرفه‌ای » هیات‌ علمی ، کارکنان ، دستیاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، استفاده از ادکلن ، ناخن مصنوعی و زیور‌آلات برای کارکنان این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد. بر اين اساس استفاده از لباس‌های ساده ، تمیز ، متناسب با اندام ، جلوبسته ، مقنعه یا روسری از جمله ضوابط پوشش کارکنان این دانشگاه اعلام شده است. همچنين در این راهنما آمده است: « ظاهر افراد در محیط دانشگاه و محیط بالینی باید ساده ، مرتب و در عین‌ حال بدون آرایش باشد. به‌ استثنای یک حلقه یا انگشتر ساده ، استفاده از سایر زیورآلات آشکار مجاز نیست و ناخن‌ها باید کوتاه ، مرتب و تمیز ‌بوده و داشتن لاک و ناخن مصنوعی مجاز نیست. » در این راهنما همچنین آمده كه بهداشت فردی شامل پاکیزگی مو‌ها و بدن الزامی است و استعمال عطر و ادکلن با بوی تند در محیط دانشگاه و محیط بالینی مجاز نیست. علی جعفریان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم با دفاع از ابلاغ این راهنما گفته « پوشش نامناسب در بیمارستان‌ها مانع دستیابی به اهداف درمانی می‌شود. » ...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

کشف اسکلت‌های ۲۳ دختر جوان در هفت‌تپه ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ تاریخ
اسماعیل یغمایی باستان شناس می‌گوید: در هفت تپه با یک معبد روبرو هستیم و برخی معتقد هستند یک زیگورات در این منطقه برپا بوده است. من در گوری کار می‌کردم...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

از جیره‌بندی نان تا شروع قحطی...
donya-e-eqtesad.com 09/06/1942 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در اوایل خرداد ۱۳۲۱ سفارت انگلستان در نامه‌ای به آگاهی دولت ایران رسانید که مقامات نظامی انگلستان خواهان این هستند که برای حفظ جا...ادامه مطلب»

بلواي نان در دسامبر ١٩٤٢ / آذر ١٣٢١ در تهران ...
parseed.ir 08/12/1942 تاریخ
شورش نان اشاره به خیزش و اعتراض مردم تهران نسبت به قحطی مرگباری است که ۱۷ آذر سال ۱۳۲۱ نقطه اوج آن بود. گروهی از مردم به مجلس شورای ملی ریختند و تنی چ...ادامه مطلب»


EOF