ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه

ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۳ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #آرایش، #انگشتر، #تهران، #دانشگاه، #روسری، #زیورآلات، #مصنوعی، #ناخن_مصنوعی

اقتصاد نيوز: راهنمای « پوشش حرفه‌ای » هیات‌ علمی ، کارکنان ، دستیاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، استفاده از ادکلن ، ناخن مصنوعی و زیور‌آلات برای کارکنان این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد. بر اين اساس استفاده از لباس‌های ساده ، تمیز ، متناسب با اندام ، جلوبسته ، مقنعه یا روسری از جمله ضوابط پوشش کارکنان این دانشگاه اعلام شده است. همچنين در این راهنما آمده است: « ظاهر افراد در محیط دانشگاه و محیط بالینی باید ساده ، مرتب و در عین‌ حال بدون آرایش باشد. به‌ استثنای یک حلقه یا انگشتر ساده ، استفاده از سایر زیورآلات آشکار مجاز نیست و ناخن‌ها باید کوتاه ، مرتب و تمیز ‌بوده و داشتن لاک و ناخن مصنوعی مجاز نیست. » در این راهنما همچنین آمده كه بهداشت فردی شامل پاکیزگی مو‌ها و بدن الزامی است و استعمال عطر و ادکلن با بوی تند در محیط دانشگاه و محیط بالینی مجاز نیست. علی جعفریان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم با دفاع از ابلاغ این راهنما گفته « پوشش نامناسب در بیمارستان‌ها مانع دستیابی به اهداف درمانی می‌شود. » ...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

از جیره‌بندی نان تا شروع قحطی...
donya-e-eqtesad.com 09/06/1942 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در اوایل خرداد ۱۳۲۱ سفارت انگلستان در نامه‌ای به آگاهی دولت ایران رسانید که مقامات نظامی انگلستان خواهان این هستند که برای حفظ جا...ادامه مطلب»

چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ فرهنگ
هفت درصد از كساني كه از لوازم آرايشي استفاده ميكنند پسران و مردان هستند و اين در حالي است كه حتي بعضي از لوازم آرايشي مانند كرم، ژل مو و اسپریهای خوش ...ادامه مطلب»

تمامی رکورد های ایران در گینس - اخبار...
news.wikipg.com ۱۳۹۲/۰۸/۲۰ هنر
پارسینه: کشور گربه ای شکل ما، "ایران" در چشم بیشتر ناظران بیشتر به نفت و خاویار و شعر شناخته می شود، اما بر اساس کتاب رکوردهای جهانی گینس، ایران صاحب ...ادامه مطلب»


EOF