عضویت ایران در فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب

عضویت ایران در فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آموزشی، #اسلامی، #ایران، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جهانی، #عرب، #فدراسیون، #فرانسه، #مجمع، #مجمع_عمومی، #مهر، #میدان، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پاریس

ایران به عضویت فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب (I.F.A.R ) پذیرفته شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، پیرو ارسال درخواست فدراسیون سوارکاری کشورمان برای عضویت در فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب ، هیات رئیسه این فدراسیون در جلسه مجمع عمومی خود که از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ مهر در پاریس تشکیل شد ، با عنایت به گزارش مکتوب ارائه شده و دفاعیات شفاهی فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران ، به عضویت دائم ایران در فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب رای مثبت داد.
این گزارش حاکیست از این پس مسابقات اسبدوانی اسب‌های عرب ایران (که در کتاب تبارنامه ملی مورد تائید W.A.H.O قرار گرفته‌اند) بر اساس آئین‌نامه مسابقات بین‌المللی این نژاد برگزار شده و از امکانات آموزشی ، هندیکاپری و دیگر امکانات فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب برخوردار خواهد شد.
فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب از سال ۲۰۰۴ تشکیل شده و تمامی کشورهایی که اسب عرب مورد تائید سازمان جهانی اسب عرب (W.A.H.O) دارند ، مسابقات خود را زیر نظر این فدراسیون جهانی برگزار می‌کنند.
لازم به ذکر است هم‌زمان با برگزاری اجلاس عمومی I.F.A.R ، مسابقات بزرگ اسبدوانی triomphe Arc نیز در میدان بزرگ اسبدوانی longchamp فرانسه برگزار گردید.
در این مسابقات چندین کورس مهم به برگزاری رقابت‌های اسب‌های عرب عضو I.F.A.R اختصاص یافته بود.
---همشهری آنلاین:<br>ایران به عضویت فدراسیون جهانی اسبدوانی اسب عرب (I.F.A.R ) پذیرفته شد. <br>---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

همشهری آنلاین: درخواست جمهوری آذربایجان برای ثبت بازی چوگان پذیرفته نش...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۰۹/۱۳ تاریخ
درخواست جمهوری آذربایجان برای ثبت بازی چوگان پذیرفته نشد ورزش > سوارکاری- همشهری‌آنلاین: درخواست جمهوری آذربایجان برای ثبت بازی چوگان به نام این کشور...ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر ...
1host2u.ir ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

گفت و گوی متفاوت «قانون» با آلن ایر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عاشق د...
ghanoononline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ سیاست
در خلال رقابت‌های انتخاباتی، اوباما گفت عقل حکم می‌کند با ایران ارتباط برقرار شود موفقیت در مذاکرات گامی مهم در رسیدن به روابطی مبتنی ...ادامه مطلب»

خبرگزاری جمهوری اسلامی - تصویب قطعنامه حاوی سه پیشنهاد دکتر روحانی درب...
irna.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۳ سیاست
نیویورک - در نشست امروز کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه ای درباره خلع سلاح هسته ای به تصویب رسید که حاوی سه پیشنهاد دکتر روحانی رییس جمهوری اس...ادامه مطلب»


EOF