تهران، مقصد گردشگران حرفه‌ای اروپایی شد

تهران، مقصد گردشگران حرفه‌ای اروپایی شد...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #اروپا، #استان_تهران، #استانبول، #اصفهان، #ایران، #برج_میلاد، #تهران، #سازمان_میراث_فرهنگی، #شهرداری_تهران، #شیراز، #میراث_فرهنگی، #میلاد، #پایتخت

خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به حضور ۸۳گردشگر اروپایی حرفه‌ای و تأثیرگذار در صنعت گردشگری در پایتخت گفت: برای نخستین بار تهران به‌عنوان مقصد گردشگری مورد توجه قرار گرفت.
حمید رضا بتو با اشاره به حضور مدیران شهری و مراكز گردشگری همچون مسئولان برج میلاد تهران در استقبال از این گروه گردشگری در راه‌آهن تهران اظهاركرد: این گروه 5 مقصد گردشگری در منطقه ازجمله استانبول و تهران را به‌عنوان یك قطب گردشگری انتخاب كرده بودند كه با ارزیابی از وضعیت این شهرها برای قرار دادن آنها در رتبه‌های بالای سفرهای مردم اروپا اطلاعاتی به‌دست آوردند. بی‌شك این مهم منجر به گسترش این صنعت در پایتخت كشور می‌شود؛ به‌طوری كه می‌توان گفت برای نخستین بار تهران در كنار سایر شهرهای تاریخی ایران همانند شهرهای شیراز و اصفهان در برنامه گردشگران قرار گرفته تا به‌عنوان یك مقصد گردشگری در برنامه‌های تورهای گردشگری گنجانده شود.
بتو با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری پایتخت اظهار كرد: در این برنامه تلاش شد تا اقدامات مجموعه مدیریت شهری در حفظ حوزه‌های تاریخی شهر تهران نشان داده شود. از سوی دیگر مدیران و افراد تأثیرگذار در صنعت گردشگری اروپا با امكانات عمرانی و رفاهی شهر تهران آشنا شدند ، به‌طوری كه در این دیدار بازدید از بزرگراه‌ها و پل‌های ساخته شده در تهران در كنار فضاهای گردشگری شهری مورد توجه قرار گرفت. وی با اشاره به توسعه و تكمیل زیرساخت‌های گردشگری در شهر خاطرنشان كرد: باید از ظرفیت‎های شهرداری تهران در حوزه گردشگری مانند باغ‌موزه‎ها ، موزه‎ها ، بوستان‌ها و... با هدف گسترش توریسم شهری پایتخت بهره بیشتری گرفت و مدیریت شهری در تلاش است تا با همكاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران این هدف محقق شود.
---قائم‌مقام سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به حضور ۸۳گردشگر اروپایی حرفه‌ای و تأثیرگذار در صنعت گردشگری در پایتخت گفت: برای نخستین بار تهران به‌عنوان مقصد گردشگری مورد توجه قرار گرفت.---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

نمایندگان ایران با کسب 8 طلا، سه نقره و5 برنز درصدرمسابقات کاراته قهرم...
irna.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
تهران-ایرنا-کاروان ورزشی تیم های رده سنی کاراته ایران درمسابقات قهرمانی آسیا - مالزی با کسب 8 مدال طلا،سه نقره و5 برنز در صدر جدول رده بندی این رقابت...ادامه مطلب»

تأسیس شهرداری تهران ...
fa.wikipedia.org 03/06/1907 تاریخ
شهرداری تهران، موئسسه عمومی غیر دولتی است که در ۱۲ خرداد ۱۲۸۶ خورشیدی با نام بلدیه تهران، تاسیس شد و اداره شهر تهران را به عهده دارد. مسئولیت اداره ای...ادامه مطلب»

مشهد مقصد 50 درصد گردشگران خارجی است - تبدیل پایتخت معنونی ایران به ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ سرگرمی
تبدیل پایتخت معنونی ایران به قطب گردشگری حلال در منطقه علاوه بر گردشگران داخلی که از سراسر ایران به مشهد مقدس سفر می کنند مقصد 50 درصد گردشگران خارجی...ادامه مطلب»

آیا «ثبت آثار ملی» در تهران مفهوم خود را از دست داده است؟ درِ حمام قوا...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ تاریخ
در خیابان امیرکبیر تهران، میان چهار‌راه سرچشمه و سه‌راه امین حضور، کوچه‌ای وجود دارد که نام «شهید علیرضا جاویدی» بر تارکش می‌درخشد اما سابقاً آن را کو...ادامه مطلب»


EOF