ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو

کلیدواژه ها:#Eghtesadeiranonline.com، #آذر، #آنلاین، #اقتصاد_ایران، #اقتصاد_ایران_آنلاین، #ایران، #ایسنا، #بازار، #بنز، #بوش، #تویوتا، #جلب، #خودرو، #خودروساز، #خودروسازی، #رنو، #ساسان، #شاهد، #فورد، #فیات، #هیوندای، #وزیر، #پژو

حضور بنز ، فولوکس واگن ، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد
ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران
دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران با بیان این‌که حضور شرکت‌های بنز ، فولوکس واگن ، ولوو ، فیات ، روور و اشکودا در ایران قطعی شده است ، از احتمال حضور آمریکایی‌ها خبر داد.
اقتصاد ایران آنلاین: ساسان قربانی اظهار کرد: تاکنون حضور شرکت‌های بنز ، فولوکس واگن ، ولوو ، فیات ، روور ، اشکودا ، رنو ، پژو ، هیوندای ، کیا و تویوتا در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو ایران قطعی شده است.

وی با بیان این‌که دعوت نامه حضور شرکت‌های آمریکایی نیز ارسال شده است ، خاطرنشان کرد: در صورت فراهم شدن شرایط شاهد حضور شرکت‌های جنرال‌موتورز و فورد در ایران خواهیم بود.

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران در گفت و گو با ایسنا ادامه داد: علاوه بر شرکت‌های خودروسازی شرکت‌های مطرح طراح بین‌المللی از جمله ایتال دیزاین و همچنین شرکت‌های مطرح قطعه سازی از جمله زیمنس ، مندو ، بوش ، FRW و ACI در این همایش حضور خواهند داشت.

قربانی افزود: تاکنون حضور 148 میهمان خارجی از 30 کشور دنیا در دومین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران قطعی شده است و البته تعداد میهمانان روز به روز در حال افزایش است.

وی با بیان این‌که معاون اول رییس جمهوری ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رییس سازمان سرمایه‌گذاری‌های خارجی از جمله سخنرانان این همایش هستند ، تصریح کرد: مدیران عامل چند شرکت خودروساز داخلی و خارجی نیز در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

به گفته وی ، جلب مشارکت و همکاری‌های خارجی و همچنین تلاش برای افزایش عمق داخلی سازی خودروهای خارجی و در کنار آن بررسی راهکارهای تحقق اهداف ایران در حوزه صنعت خودرو در سال 1404 (2025) از جمله اهداف دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو است که در تاریخ 10 آذر ماه (اول دسامبر) برگزار خواهد شد.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کلاهبرداری سنگین پژو و رنو از ساپیا و ایران‌خودرو ...
nasimonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ خودرو
آقای رئیس‌جمهور از تبعات امنیتی-اقتصادی قراردادهای اخیر خودروسازان با فرانسوی‌ها باخبرید؟ کلاهبرداری سنگین پژو و رنو از ساپیا و ایران‌خودرو! با قراردا...ادامه مطلب»

رقابت پژو و رنوی فرانسه با خودروسازان آمریکایی بر سر بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ خودرو
اقتصاد ایران آنلاین: در حالی که ایران و 6 قدرت جهانی دور نهایی مذاکرات برای دستیابی به توافق جامع تا قبل از انتهای فرصت شش ماهه را آغاز نموده اند، شرک...ادامه مطلب»

چشم‌انداز بورس مثبت شد/ چرخش ۱۸۰ درجه‌ای در ۱۸۰ روز ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۵ اقتصاد
با آمدن اخبار مثبتی از بسته خروج غیرتورمی از رکود، لایحه حمایت از تولید، بازنگری در نرخ سود سپرده‌های بانکی، کاهش دوره تسویه مطالبات شرکت‌ها و تحولات ...ادامه مطلب»


EOF