وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Jamejamonline.ir، #استاد، #باشگاه_خبرنگاران، #تومان، #رئیس، #سازمان_بهزیستی، #مهر، #هاشمی

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند
همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: سقف وامهای کم بهره برای مشاغل خانگی 15 تا 20 میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است .

رئیس سازمان بهزیستی کشور ، اظهار داشت: سازمان بهزیستی کشور رویکرد توسعه اشتغال با مفهوم توانمند سازی مددجویان را در دستور کار خود قرارداده است .
وی ادامه داد: تمامی مددجویان تحت پوشش این سازمان ویژگی های متفاوتی اعم از جسمی و اجتماعی دارند که این موضوع موجب تنوع در اشتغال آنان خواهد شد که در این راستا سازمان بهزیستی کشور نظام جامع اشتغال وکارآفرینی (دانشکار) را پیاده نموده که شامل 7 مدل اشتغال و دارای مزیتها است که منطبق بر شرایط فیزیکی و جسمی مددجویان طراحی شده است .
هاشمی با اشاره به اینکه تمامی مددجویان می بایست قبل از اشتغال آمادگی شغلی داشته باشند تصریح کرد:اشتغال از طریق کارگاهای تولید حمایتی معلولین ، ارائه خدمات مراقبت و توانبخشی در منزل ( که در آن سعی می شود از افراد سالم جهت نگهداری معلولین وسالمندان استفاده نمود) تشکیل گروهای خودیار معلولین ، تامین خدمات مالی با رویکرد بانکداری پیوندی ، اشتغال ازطریق استاد شاگردی ، الگوی تشکیل گروه همیاران زنان سرپرست خانوار از جمله مدلهای اشتغالی است که این سازمان ترسیم نموده است .
وی با تاکید براینکه حدود 18 هزار طرح این سازمان در مرحله چرخه بانکی است افزود:در حال حاضر حدود 1000میلیارد مصوبه تسهیلات بانکی داریم که توانستیم به دلیل برخی از مشکلات 50 میلیارد آن را جذب نماییم .
رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اشاره به اینکه از محل تسهیلات دولتی وامهای کم بهره به مبلغ 15 تا 20 میلیون تومان برای مشاغل خانگی ، در نظر گرفته شده خاطر نشان کرد: پرداخت مرحله دوم وام های اشتغال از ابتدای مهر ماه آغازو میزان آن نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. ( باشگاه خبرنگاران )
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جاده های کشور در تسخیر برف ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اخبار
جاده های کشور در تسخیر برف رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک‌ راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور پرداخت. سرهنگ محمد حسین حم...ادامه مطلب»

باید از تمام استعداد خود برای تولید و صدور محصولات ایرانی به جهان استف...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ اخبار
رییس جمهوری با اشاره به اینکه یکی از دلایل اصلی ورود ما به مذاکره ایجاد فضای مناسب در کشور برای تولید و اشتغال بود، گفت: امروز باید از تمام استعداد و ...ادامه مطلب»

تهران‌فروشی در منگنه ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ اقتصاد
«دبیر» از مهار درآمدهای سهل‌الوصول در شهرداری می‌گوید تهران‌فروشی در منگنه «فروش‌تراکم» و «تغییرکاربری» خط‌قرمز شورای‌شهر تهران شد گروه مسکن- بهشاد ب...ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر...
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»


EOF