لبنیات فله‌ای یا سنتی استفاده نکنید

لبنیات فله‌ای یا سنتی استفاده نکنید ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ تغذبه

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #رئیس، #سازمان_غذا_و_دارو، #محور، #واردات، #وزیر

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حوزه لبنیات خوشبختانه جایگاه خوبی داریم و همیشه تاکید کرده‌ایم که مردم لبینات سنتی را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند.
به گزارش خبرگزاری ايسنا ، دکتر رسول دیناروند ، معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه محصولات لبنی سنتی مورد تایید نیست ، افزود: مردم این محصولات را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند.
وی گفت: در حوزه لبنیات خوشبختانه جایگاه خوبی داریم. همیشه تاکید کرده‌ایم که مردم لبینات سنتی را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند؛ چراکه نمی‌توانیم در مورد سلامت لبنیات فله‌ای یا سنتی به مردم اطمینان دهیم.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو ، دیناروند افزود: در مورد شیر مطلقا و به هیچ عنوان نباید مردم شیر فله‌ای مصرف کنند و در مورد پنیر و ماست نیز باید به حداقل برسد و مردم باید تا جایی که می‌توانند محصولات پاستوریزه مصرف کنند. عمده نیازهای مردم باید از صنعت پاستوریزه مورد اعتماد که تحت نظارت است ، تامین شود.
رییس سازمان غذا و دارو در ادامه همچنین با اشاره به حوزه دارو و واردات آن گفت: واردات داروهای خارجی در صورت داشتن نمونه تولید داخلی محدود می‌شود. سامانه جامع سازمان غذا و دارو در حال راه‌اندازی است و مردم می‌توانند به طور مستقیم در جریان سلامت محصولات سلامت محور از جمله محصولات غذایی ، آرایشی و بهداشتی قرار گیرند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آغاز طرح مشترک وزارت بهداشت و وزارت ورزش برای جمع آوری مکمل ها در باشگ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ سلامت
جامعه > سلامت - رئیس سازمان غذا و دارو دلیل هشدارهای مکرری که در روزهای اخیر درباره مکمل‌ها داده است را وضعیت بد محصولات تقلبی و قاچاق در حوزه مکمل دا...ادامه مطلب»

وزیر کشور : عضویت 117 هزار نفر در شوارهای اسلامی شهر و روستای سراسر کش...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ اخبار
وزیر کشور با اشاره به اینکه قدرت بسیج و ساماندهی کردن نیروی مردمی در امر شوراها مهم است،گفت: باید ظرفیت ها را شناسایی و فعال کنید؛ امروز پویایی و نوآو...ادامه مطلب»

آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»

بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! ...
donya-e-eqtesad.com 28/05/1894 تاریخ
نگاهی به «پیشینه» صنعت قند و شکر بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! حسن فرازمند: در شماره پیشین گزارش مربوط به چگونگی آغاز به کار کارخانه‌های قند در ایر...ادامه مطلب»


EOF