کمیته ویژه رفع موانع اجرای برجام در وزارت نفت تشکیل شد

کمیته ویژه رفع موانع اجرای برجام در وزارت نفت تشکیل شد ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ بازرگانی

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #اروپا، #اقتصاد_ایران، #ایران، #ایرنا، #برجام، #تحریم، #دولت، #شاهد، #قائم، #هاشمیان، #وزارت_نفت، #وزیر، #وزیر_نفت، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت، #کیش

کمیته ای با حمایت وزیر نفت با هدف رفع موانع اجرای برجام در معاونت امور بین الملل تشکیل شده است که سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در صورت وجود مشکل می توانند به این کمیته مراجعه کنند.
قائم مقام معاون امور بین الملل وزیر نفت گفت: کمیته ای با حمایت وزیر نفت با هدف رفع موانع اجرای برجام در معاونت امور بین الملل تشکیل شده است که سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در صورت وجود مشکل می توانند به این کمیته مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ، سیدمسعود هاشمیان امروز(سه شنبه) در نشست تخصصی بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی در کیش افزود: پس از مذاکرات ایران و 1+5 و تدوین برجام ، ظرفیت و فضای جدیدی برای اقتصاد ایران ایجاد شده و امیدواریم که در آینده شاهد تحولات مثبتی در اقتصاد کشور باشیم. وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران خارجی به خوبی از شرایط ایران اطلاع دارند و می دانند که ظرفیت های کشورمان در هیچ منطقه دیگری وجود ندارد.
هاشمیان به تاکید بر لزوم توجه فعالان اقتصادی به ضمائم برجام اظهار داشت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی علاوه بر متن اصلی ، به ضمائم شماره دو و پنج نیز توجه کنند.
وی خاطرنشان کرد: ضمیمه شماره دو درباره وظایف و تعهدات آمریکا و اروپا برای لغو تحریم و ضمیمه شماره پنج درباره فضای اجرای برجام است.
وی ادامه داد: امیداوایم که با بهبود شرایط شرکت های تراز اول دنیا در ایران حضور پیدا کنند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات ...ادامه مطلب»

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در...ادامه مطلب»

سازماندهی مذاکرات دائمی انرژی میان ایران و اتحادیه اروپا زنگنه: قرارد...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
وزیر نفت از امضای قرارداد فروش ٧٠٠ هزار بشکه نفت به کشورهای اروپایی خبر داد و گفت: اتحادیه اروپا، ایران را شریک معتبر و قابل اعتماد برای تامین انرژی م...ادامه مطلب»


EOF