بارش شدید برف در محور کرج-چالوس

بارش شدید برف در محور کرج-چالوس ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ اخبار

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آستارا، #اردبیل، #استان_اردبیل، #استان_تهران، #استان_فارس، #استان_گلستان، #البرز، #بارش_باران، #تجهیزات، #تهران، #خراسان، #خراسان_شمالی، #دماوند، #دیزین، #سراب، #شمشک، #فارس، #فیروزکوه، #قزوین، #مازندران، #محور، #ناجا، #هرمزگان، #چالوس، #چراغ، #کرج، #گلستان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف شدید در محور کرج-چالوس خبر داد.
به گزارش مهر ، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج-چالوس از محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است. همچنین در استان های البرز و مازندران بارش برف و باران ادامه دارد.
وی افزود: در محورهای مواصلاتی استان های مازندران ، مرکزی ، هرمزگان ، خراسان شمالی ، قزوین و جنوب استان فارس بارش باران گزارش شده است.
رحمانی با اشاره به اینکه در محور نورکنده در استان گلستان بارش باران شدید گزارش شده است ، افزود: در محور دماوند-فیروزکوه در شرق استان تهران نیز بارش باران وجود دارد لذا به رانندگانی که قصد عبور از این محور را دارند توصیه می شود به دلیل لغزنده بودن سطح معابر حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا همچنین به بروز پدیده مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای اردبیل- سراب و اردبیل-آستارا در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: رانندگانی که قصد رانندگی در محورهای برف گیر را دارند حتما باید به زنجیر چرخ ، چراغ مه شکن و تجهیزات ایمنی لازم مجهز باشند.
وی تصریح کرد: محور شمشک به دیزین به دلیل ایمنی همچنان مسدود است اما سایر محورهای مواصلاتی کشور از جو آرام و ترافیک روانی برخوردار هستند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سیل از شمال، روانه غرب و جنوب ایران شد؛ افزایش تلفات جانی در شیراز ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ تاریخ
یک هفته پس از جاری شدن سیل در چهار استان شمالی ایران با ورود سامانه بارشی جدید به غرب و جنوب ایران در تازه‌ترین مورد استان لرستان با طغیان رودخانه موا...ادامه مطلب»

برف و باران شمال و غرب کشور را فرا گرفت سرما و یخبندان در 20 استان، طو...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
با ورود سامانه بارشی جدید به کشور از 2 روز گذشته20 استان دیروز دوشنبه شاهد کاهش دما و بارش برف و باران بود. به طوری که این بارش‌ها و برودت هوا موجب تع...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

سخنگوی مخابرات و نمایندگان مجلس در گفت وگو با «ایران» چرا تلفن ثابت به...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ اخبار
شهروندان برخی شهرها و بیشتر روستاها و مناطق محروم چند سالی است که از کندی روند دریافت خط تلفن ثابت گلایه دارند به‌طوری که بیش از 110 هزار نفر در انتظا...ادامه مطلب»


EOF