کی روش با موافقت کفاشیان تهران را ترک کرد

کی روش با موافقت کفاشیان تهران را ترک کرد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۹/۰۲

کلیدواژه ها:#Ion.ir، #آزادی، #آنلاین، #افشین، #ایران، #ایسنا، #تهران، #تیم_ملی، #تیم_ملی_فوتبال_ایران، #جام_جهانی، #جام_جهانی_2018، #جهانی، #دامنه، #روسیه، #سرمربی_تیم_ملی، #عمان، #فدراسیون، #فدراسیون_فوتبال، #فروردین، #فوتبال_ایران، #مرداد، #موافقت، #میدان، #هند، #ورزشگاه_آزادی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته با موافقت شفاهی و ضمنی رییس فدراسیون فوتبال تهران را ترک کرده است.
ایران آنلاین / پس از جلسه 7 ساعته برگزار شده میان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ریاست فدراسیون فوتبال و اسلامیان نایب رییس اول فدراسیون و افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی ، موافقت ضمنی و شفاهی کفاشیان با مرخصی کارلوس کی‌روش اعلام شد تا این مرد پرتغالی در نخستین فرصت و پس از انجام کارهای نهایی‌اش ایران را ترک کند.
به همین منظور بر اساس اخبار دریافتی ، کی‌روش نیازمند مجوز کتبی کفاشیان برای رفتن به مرخصی نبود و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته تهران را ترک کرد تا به مرخصی برود.
زمان بازگشت کی‌روش به ایران به صورت قطعی مشخص نیست. تیم ملی در فروردین ماه سال 95 مقابل تیم‌های هند و عمان در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت. اگر اردوی مد نظر کی‌روش در ابوظبی برپا نشود ، به احتمال فراوان این سرمربی پرتغالی تا اردوی قبل از دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به ایران بازنخواهد گشت اما در صورت برپایی اردوی ابوظبی یا اردوی جایگزین ، کی‌روش به ایران برمی‌گردد تا اردوی تیم ملی برپا شود.
اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی لغو شده است. مشکلاتی که دامنه آن به مسئله لباس‌های بازیکنان تیم ملی نیز بسط پیدا کرده است. فدراسیون که عنوان می‌کند با مشکل مالی مواجه است منابع لازم برای برپایی اردوی تیم ملی را در اختیار ندارد. این در حالی است که تیم ملی از تاریخ 12 مرداد نیز اسپانسر لباس ندارد و می‌تواند هر برندی را بر تن کند.
بنابراین با توجه به اینکه برگزاری اردوی ناقص در شأن تیم ملی نیست ، مسئولان تیم ملی فوتبال از شرایط پیش آمده رضایت چندانی ندارند و به دنبال آن هستند که بتوانند شرایط را به منظور برپایی اردوی مد نظر کی‌روش فراهم کنند./ایسنا

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کی‌روش: هواداران به ورزشگاه بیایند ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۱/۰۹
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئن هستم با حضور خوب هواداران بازی خوبی را انجام می دهیم. از هواداران می خواهم برای دیدار با عمان به ...ادامه مطلب»

مقدماتی جام جهانی 2018 پیروزی ارزشمند ایران مقابل کره جنوبی ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه آزادی آغاز شد.این بازی با برتری یک بر صفر سپیدپوشان ایران به پایان رسید. تصویر پی...ادامه مطلب»

دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»


EOF