بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی, چندی بعد از کشفِ حجاب

بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی, چندی بعد از کشفِ حجاب ...
ids.lib.harvard.edu ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ رسانه

کلیدواژه ها:#ایران، #حجاب، #شاه، #فاطمه، #قاجار، #پهلوی

بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی ، مربوط به اواسطِ دوره پهلوی اول ، چندی بعد از کشفِ حجاب. فاطمه خانم ملکه اقدس (نیّره معظم) دختر شمس السلطنه و خازن الملک که بعدها همسر شاه قلیخان امیرمعظم پسر فصل بهار خانم (ایران الدوله) شد. متعلق به مجموعهٔ گیتی قاجار دولّو.
--- Showyourdual , H.R.158 ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
نمایش سلفی ناصرالدین‌شاه درکاخ گلستان...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ تاریخ
تهران-ایرنا- نمایشگاه عکس های دوره ناصری در حالی در کاخ گلستان برپاست که اولین عکس سلفی ناصرالدین شاه که در تالار آیینه انداخته، یکی از جذابیتهای این ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

امضای فرمان مشروطه توسط مظفرالدین شاه ...
parseed.ir 05/08/1906 تاریخ
جنبش مشروطه، جنبش مشروطه‌خواهی یا جنبش مشروطیت، مجموعه کوشش‌ها و رویدادهایی در نظر و عمل است که برای مشروط کردن قدرتِ حاکمیت، تاسیسِ آزادی و حکومتِ قا...ادامه مطلب»

چهار شنبه سوری مبارك ...
roozenoo.blogspot.com ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ فرهنگ
چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبهٔ سال (سه‌شنبه شب) برگزار می‌شود. در شاهنامهٔ فردوسی اشاره‌هایی درباره بزم چهارشنبه‌ای...ادامه مطلب»

تاجگذاری رضا پهلوی در کاخ گلستان...
1host2u.com 25/04/1926 تاریخ
رضاخان بعد از کودتای سوم اسفند 1299 قدرت را در انحصار خود قرار داد و در ۲۱ آذر ۱۳۰۴، سلطنت ایران‌ به‌ «اعلیحضرت‌ رضا پهلوی» واگذار شد. رضاشاه پهلوی در...ادامه مطلب»


EOF