سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی : برخی رسانه ها برای مسئولان فرهنگی حاشیه سازی می کنند

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی : برخی رسانه ها برای مسئولان فرهنگی حاشیه سازی می کنند ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ رسانه

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #استان_هرمزگان، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_فرهنگی، #ایرانی، #ایرنا، #بندرعباس، #دولت، #زندگی، #سینما، #علی_جنتی، #هرمزگان، #وزارت_فرهنگ_و_ارشاد_اسلامی، #وزیر، #وزیر_فرهنگ_و_ارشاد_اسلامی، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

متاسفانه برخی رسانه ها ، سایت های خبری داخلی و خارجی و نشریات قصد دارند از صحبت های مسئولان حوزه فرهنگی حاشیه سازی کنند.
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به برجسته کردن غیر واقعی بخشی از سخنان وزیر ارشاد در بندرعباس ، تصریح کرد: برخی رسانه ها به دنبال حاشیه سازی و تضعیف مسئولان فرهنگی کشور هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ، حسین نوش آبادی با اشاره به سخنرانی علی جنتی در دیدار با هنرمندان و چهره های فرهنگی ، هنری و سیاسی استان هرمزگان گفت:متاسفانه برخی رسانه ها ، سایت های خبری داخلی و خارجی و نشریات قصد دارند از صحبت های مسئولان حوزه فرهنگی حاشیه سازی کنند.
معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استانهای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در عین حال اظهار داشت: وزیر ارشاد در این سخنرانی آسیب های اجتماعی حوزه فرهنگی را مورد نقد و تحلیل قرار داده و بر نقش شورای فرهنگ عمومی کشور که جایگاه ویژه ای در شورای عالی انقلاب فرهنگی و ترویج فرهنگ عمومی استانها دارد تاکید داشت.
وی افزود: هر استانی شورای فرهنگ عمومی داشته و ائمه جمعه و استانداران ، مقامات و مسئولان فرهنگی از اعضای این شورا هستند و در همین راستا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرده این شوراها برای ترویج سبک زندگی اسلامی - ایرانی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و از مطالبات به حق ایشان است بیشتر نقش خودشان را ایفا کنند.
وی ادامه داد همچنین این شوراها با آسیب هایی که در حوزه فرهنگی اجتماعی و اخلاقی در جامعه وجود دارد برخورد و در مقابله با برخی ناهنجارهای فرهنگی ، اخلاقی و اجتماعی تلاش بیشتری کنند.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت: نظر آقای جنتی در این سخنرانی این بود که از ابزارهای فرهنگی و هنری از جمله رسانه ها ، سینما ، هنرهای نمایشی ، تجسمی ، کتاب و همه عناصر و امکانات برای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی
استفاده شود.
به گفته نوش آبادی دشمنان ما امروز با استفاده از هرگونه ابزاری درصدد ایجاد شکاف اخلاقی و فرهنگی هستند تا جامعه را به سقوط بکشانند.
معاون حقوقی وزیر ارشاد در عین حال گفت: آقای جنتی از جمله وزرایی است که با توجه به تجربه کاری و فعالیت در بخش ها و حوزه های اجرایی و فرهنگی ، مسائل فرهنگی اجتماعی را به خوبی نقد و تحلیل و بررسی و همواره سعی می کند واقع بینانه مسائل را مطرح تا برای آنها چاره اندیشی شود.
نوش آبادی همچنین گفت: در واقع صحبت های آقای جنتی یکی از نگرانی هایی است که امروز در جامعه به شکل چالش های فرهنگی و اخلاقی وجود دارد.

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی : برخی رسانه ها برای مسئولان فرهنگی...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ اخبار
متاسفانه برخی رسانه ها، سایت های خبری داخلی و خارجی و نشریات قصد دارند از صحبت های مسئولان حوزه فرهنگی حاشیه سازی کنند. سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسل...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

وزیر ارشاد: سربداران از جنبشهای تاثیرگذار در جهان بوده است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
علی جنتی روز پنجشنبه در مراسم آغازین کنگره بین المللی قیام سربداران افزود: تاریخ ایران دارای غنا و پشتوانه زیادی می باشد ولی این تاریخ عظیم آنگونه که ...ادامه مطلب»

93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تئاتر در اولویتِ سبد حمایتی دولت/حضور چهار...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ اخبار
جنتی ابراز امیدواری کرد در دورانِ پساتحریم شرایطی فراهم شود تا تبادلات فرهنگی هنری با کشورهای صاحبِ تئاتر افزایش یافته و انگیزه بخش خصوصی برای سرمایه ...ادامه مطلب»


EOF