روسای فدراسیون فوتبال شیلی و کلمبیا مادام العمر محروم شدند

روسای فدراسیون فوتبال شیلی و کلمبیا مادام العمر محروم شدند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #آسیا، #انتخابات، #سپ_بلاتر، #شیخ، #شیخ_سلمان، #شیلی، #فدراسیون، #فدراسیون_بین_المللی_فوتبال، #فدراسیون_فوتبال، #فیفا، #کلمبیا، #کنفدراسیون_فوتبال_آسیا، #یوفا

روسای فدراسیون فوتبال شیلی و کلمبیا به دلیل دریافت رشوه در دوران فعالیت خود در فیفا برای همیشه از هرگونه فعالیت ورزشی محروم شدند.
کمیته اخلاق فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) ، روسای فدراسیون فوتبال شیلی و کلمبیا را به خاطر دریافت رشوه و تبانی ، مادام العمر از هرگونه فعالیت ورزشی منع کرد تا بار دیگر ثابت شود که فیفا با ریاست سپ بلاتر(Sepp Blatter) روزهای کابوس‌واری را پشت سر گذاشت و فساد در این نهاد بین المللی نهادینه شده بود.
در بیانیه کمیته اخلاق فیفا آمده است: 'لوئیس بیدویا' رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در دوران سپ بلاتر ، عضو کمیته اجرایی فیفا بود. او در دوران فعالیت خود در فیفا رشوه دریافت کرده است و اتهامات اثبات شده دیگری هم درباره او وجود دارد و به همین خاطر برای همیشه از هرگونه فعالیت ورزشی منع می‌شود. درباره 'سرجیو گادوی' رئیس فدراسیون فوتبال شیلی هم باید اعلام کنیم که او هم مانند همتای کلمبیایی خود رشوه دریافت کرده است و خود او هم اعتراف کرده است و به همین خاطر برای همیشه از هرگونه فعالیت ورزشی محروم خواهد شد.
رئیس فدراسیون فوتبال شیلی و کلمبیا جزو 13 مسئول بلند پایه فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در دوران بلاتر هستند که اتهامات زیادی به آنها وارد شده است و این نشان می‌دهد که بلاتر به خوبی فیفا را اداره نمی‌کرد.
رئیس سوئیسی فیفا هم متهم به رشوه گیری و فساد در دوران ریاست خود در این نهاد بین المللی است و از هرگونه فعالیت ورزشی به مدت هشت سال محروم شده است. قرار است که انتخابات ریاست فیفا در همین ماه برگزار شود تا جانشین بلاتر انتخاب شود. 'اینفانتینو' دبیر کل یوفا و شیخ سلمان(Salman Bin Ibrahim Al-Khalifa) رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا بیشترین شانس را برای پیروزی در انتخابات دارند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
شیخ سلمان قهرمانی فوتسال ایران را تبریک گفت ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا قهرمانی تیم فوتسال ایران را در آسیا تبریک گفت و به همین منظور پیامی را منتشر کرد. ملی‌پوشان فوتسال ایران با پیروزی 2 بر یک...ادامه مطلب»

رقیب اروپایی شیخ سلمان فردا در ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
دبیر کل یوفا برای دیدار با برخی از مسئولان فوتبال ایران به تهران می‌آید. ایران آنلاین / جیانی اینفانتینو بامداد چهارشنبه به تهران می‌آید و برای دیدار ...ادامه مطلب»

فوتبال جهان به یک سوئیسی دیگر سپرده شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
جیانی اینفانتینو با کسب 115 رای در مقابل 88 رای شیخ سلمان بحرینی در دور دوم انتخابات فیفا، برای سه سال به عنوان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال انتخاب شد. ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»


EOF