سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند

سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ خودرو

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #آزاد، #ایسنا، #بازار، #خودرو

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.
ورود خودروهای مدل 95 به بازار
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.به طور معمول خودروسازان در ایام پایانی هر سال خودروهای خود را با مدل سال جدید وارد بازار می‌کنند.در سال جاری نیز این اتفاق افتاده و از چندی پیش برخی خودروها با مدل سال 95 وارد بازار شده‌اند.در این شرایط به گفته فعالان بازار خودرو قیمت خودروهای مدل 95 در بازار آزاد بیشتر از قیمت مدل 94 این خودروها در بازار است.فعالان بازار خودرو می‌گویند با توجه به عرضه خودروهای مدل 95 ، با آغاز سال جدید (1395) قیمت خودروهای مدل 94 در بازار کاهش خواهد یافت.

منبع: ایسنا
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو
حضور بنز، فولوکس واگن، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایرا...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی | قیمت دو مدل افزایش یافت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ خودرو
هفته جاری قیمت دو مدل خودروی داخلی در بازار آزاد افزایش یافته است: پژو پارس و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به گزارش ایسنا، در این هفته قیمت پژو پارس سال معادل 200 هز...ادامه مطلب»

تغییر قیمت خودرو با وام 25 میلیون تومانی ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ خودرو
بانک مرکزی تصمیم گرفته تا ۸۰ درصد قیمت خودروهای داخلی را وام بپردازد. البته سقف ۲۵ میلیون تومانی را هم برای این وام در نظر گرفته است. با یک حساب سرانگ...ادامه مطلب»


EOF