سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند

سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ خودرو

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #آزاد، #ایسنا، #بازار، #خودرو

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.
ورود خودروهای مدل 95 به بازار
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.به طور معمول خودروسازان در ایام پایانی هر سال خودروهای خود را با مدل سال جدید وارد بازار می‌کنند.در سال جاری نیز این اتفاق افتاده و از چندی پیش برخی خودروها با مدل سال 95 وارد بازار شده‌اند.در این شرایط به گفته فعالان بازار خودرو قیمت خودروهای مدل 95 در بازار آزاد بیشتر از قیمت مدل 94 این خودروها در بازار است.فعالان بازار خودرو می‌گویند با توجه به عرضه خودروهای مدل 95 ، با آغاز سال جدید (1395) قیمت خودروهای مدل 94 در بازار کاهش خواهد یافت.

منبع: ایسنا
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو
حضور بنز، فولوکس واگن، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایرا...ادامه مطلب»

جزییات خرید هواپیما از ایرباس ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ خودرو
پس از امضای قرارداد جدید خودروسازان ایرانی با پژو سیتروئن در فرانسه و امضای 4 سند همکاری در زمینه حمل و نقل ریلی، قرار است قرارداد برای خرید هواپیما ا...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»

جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی | قیمت دو مدل افزایش یافت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ خودرو
هفته جاری قیمت دو مدل خودروی داخلی در بازار آزاد افزایش یافته است: پژو پارس و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به گزارش ایسنا، در این هفته قیمت پژو پارس سال معادل 200 هز...ادامه مطلب»


EOF