سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند

سال نو هنوز نیامده، خودروهای نو آمدند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ خودرو

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #آزاد، #ایسنا، #بازار، #خودرو

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.
ورود خودروهای مدل 95 به بازار
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال خودروهای مدل 95 نیز وارد بازار شده است.به طور معمول خودروسازان در ایام پایانی هر سال خودروهای خود را با مدل سال جدید وارد بازار می‌کنند.در سال جاری نیز این اتفاق افتاده و از چندی پیش برخی خودروها با مدل سال 95 وارد بازار شده‌اند.در این شرایط به گفته فعالان بازار خودرو قیمت خودروهای مدل 95 در بازار آزاد بیشتر از قیمت مدل 94 این خودروها در بازار است.فعالان بازار خودرو می‌گویند با توجه به عرضه خودروهای مدل 95 ، با آغاز سال جدید (1395) قیمت خودروهای مدل 94 در بازار کاهش خواهد یافت.

منبع: ایسنا
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو
حضور بنز، فولوکس واگن، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایرا...ادامه مطلب»

قیمت خودروهای داخلی، امروز چند؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ خودرو
قیمت دو مدل از خودروهای داخلی در بازار آزاد در هفته جاری کاهش یافته است. ایران آنلاین/ در این هفته قیمت پارس تندر 200 هزار تومان و تندر 90 مدل E2 هم ...ادامه مطلب»

افزایش نیم‌میلیاردی قیمت یک خودرو در ایران!+ عکس ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ اخبار
شماره‌گذاری خودروی لوکس BMW i8، قیمت این خودرو در تهران را حدود نیم‌میلیارد تومان افزایش داد. حرف و حدیث‌های ورود بی ام و آی 8 به ایران ورود بی ام و...ادامه مطلب»

خودرو ارزان ... نه ، با کیفیت ... شاید!!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ خودرو
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است که قرارداد با شرکت پژو، تاثیری بر کاهش قیمت خودرو‌های داخلی ندارد بلکه تنها باعث ارتقای کیفیت ساخت دا...ادامه مطلب»


EOF