رئیس کل بانک مرکزی: مسولیت زنده نگهداشتن برجام با طرف های غربی است رئیس کل بانک مرکزی ایران ساعتی قبل با حضور در شورای روابط خارجی آمریکا به ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی ایران پرداخت و به پرسش های ح

رئیس کل بانک مرکزی: مسولیت زنده نگهداشتن برجام با طرف های غربی است رئیس کل بانک مرکزی ایران ساعتی قبل با حضور در شورای روابط خارجی آمریکا به ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی ایران پرداخت و به پرسش های ح...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #اسلامی، #اقتصاد_ایران، #اقتصاد_مقاومتی، #ایران، #بانک_مرکزی، #بانک_مرکزی_ایران، #برجام، #تحریم، #دولت، #رئیس، #روحانی، #غربی، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #میز، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی ، ولی اله سیف در این جلسه تاکید کرد: مسیولیت زنده نگهداشتن برجام با طرف های غربی است.
وی افزود: ایران طَی دو سال و نیم گذشته به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته اقتصاد ایران یک اقتصاد مقاوم شده است.
وی با بیان اینکه تحریمها و کاهش قیمت نفت در دولت روحانی تأثیر منفی بر اقتصاد ایران نگذاشت ، خاطرنشان کرد: تحریم ها ایران را به پای میز مذاکره نکشاند و نشانه این موضوع ، وضعیت مناسب ایران و ارتقاء شاخص های اقتصادی در سه سال گذشته با وجود تداوم تحریم ها بوده است.
رئیس کل بانک مرکزی ایران با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی و ناشی از تحریم باعث نشد تا نظام بانکی ایران از توجه به مسائل و قوانین پولشویی غافل شود ، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی
قانون مربوط به مبارزه با تامین مالی تروریسم و پولشویی را تصویب کرده است و بانک مرکزی نیز با صدور آیین نامه ها و بخشنامه های مختلف ، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را به این مهم توجه داده است. بانک مرکزی نسبت به انتظام بخشی بانک ها اهتمام دارد و نظارت بیشتر و جدی تری را اعمال کرده است.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

دولت تلاش می‌کند همه ی تحریم ها آذر ماه لغو شود ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ اخبار
پیش بینی ها و تلاش دولت این است که همه ی تحریم ها آذر ماه لغو شود و ما باید برای عبور از شرایط دشوار کشور برنامه ریزی کنیم و مطمئن هستیم که اقتصاد ای...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در گفت وگوی تلویزیونی با مردم : فضای نو برای تعامل ایران ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ اخبار
اکنون فضا و شرایطی نو در تعامل با جهان و فعالیت همه کوشش گران در زمینه مسایل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آغاز شده و امیدوارم بتوانیم از فرصتی که ایجاد ش...ادامه مطلب»

تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات ...ادامه مطلب»


EOF