تکذیب خبر افزایش قیمت نان/ توضیحات پیرامون گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با یک خبرگزاری' چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان

تکذیب خبر افزایش قیمت نان/ توضیحات پیرامون گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با یک خبرگزاری' چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #دولت، #رئیس، #قالب، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی معاونت اجرایی رئیس جمهور ، عطف به انتشار گفتگو در یکی از خبرگزاری ها با مشاور محترم معاون اجرایی رییس جمهور و انتشار خبر افزایش قیمت نان ، بدینوسیله مقتضی است نسبت به اصلاح و انتشار توضیحات و تکذیب افزایش قیمت نان اقدام نمایید.
مشاور محترم معاون اجرایی رییس جمهور در این گفتگو به طرح جامع آرد و نان اشاره و تصریح نموده اند در صورت تصویب طرح جامع ، احتمال افزایش قیمت وجود دارد و در آن صورت دولت تمهیدات جبرانی لازم را پیش بینی کرده است که البته هنوز تصویب نشده است.
مشاور معاون محترم اجرایی در این گفتگو تاکید نموده اند چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان برداشت شخصی خبرنگار بوده است. کما اینکه بعضا مثال هایی که جهت روشن شدن موضوع ارزش نان و مولفه های اقتصادی برای خبرنگار زده شده ، متاسفانه در قالب گفتگو تنظیم و منتشر گردیده که اقدامی بدور از اصول و اخلاق حرفه ای می باشد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»

اجرای طرح سفرنامه سلامت و امید در ۴۸ شهر/ ایجاد خانه های داوطلب تخصصی ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ سلامت
اجرای طرح سفرنامه سلامت و امید در ۴۸ شهر/ ایجاد خانه های داوطلب تخصصی سلامت رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح سفرنامه سلامت و امید در...ادامه مطلب»

رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت : ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اخبار
انتظار دولت از مجلس، رای مخالف به استیضاح وزیر راه و شهرسازی است/لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم با یک فوریت به مجلس می رود دولت انتظار دارد که نم...ادامه مطلب»

ایران و چین موافقت نامه توسعه صنایع دریایی امضا کردند ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ اخبار
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در مراسم امضا تفاهم نامه همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با شرکت چینی چاینا هاربر اینجرینگ اظهار امیدواری کرد با توج...ادامه مطلب»


EOF