تکذیب خبر افزایش قیمت نان/ توضیحات پیرامون گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با یک خبرگزاری' چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان

تکذیب خبر افزایش قیمت نان/ توضیحات پیرامون گفتگوی مشاور معاون اجرایی رییس جمهور با یک خبرگزاری' چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #دولت، #رئیس، #قالب، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی معاونت اجرایی رئیس جمهور ، عطف به انتشار گفتگو در یکی از خبرگزاری ها با مشاور محترم معاون اجرایی رییس جمهور و انتشار خبر افزایش قیمت نان ، بدینوسیله مقتضی است نسبت به اصلاح و انتشار توضیحات و تکذیب افزایش قیمت نان اقدام نمایید.
مشاور محترم معاون اجرایی رییس جمهور در این گفتگو به طرح جامع آرد و نان اشاره و تصریح نموده اند در صورت تصویب طرح جامع ، احتمال افزایش قیمت وجود دارد و در آن صورت دولت تمهیدات جبرانی لازم را پیش بینی کرده است که البته هنوز تصویب نشده است.
مشاور معاون محترم اجرایی در این گفتگو تاکید نموده اند چون قیمت آرد خبازی افزایش پیدا نکرده است لذا افزایش قیمت نان در دستور کار نیست و برداشت افزایش قیمت نان برداشت شخصی خبرنگار بوده است. کما اینکه بعضا مثال هایی که جهت روشن شدن موضوع ارزش نان و مولفه های اقتصادی برای خبرنگار زده شده ، متاسفانه در قالب گفتگو تنظیم و منتشر گردیده که اقدامی بدور از اصول و اخلاق حرفه ای می باشد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»

اقتصاد کشور با شناسایی و بهره‌برداری از 2100 گونه گیاه دارویی متحول می...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۷ سلامت
دبیر ستاد اجرایی نمایشگاه ملی گیاهان دارویی: اقتصاد کشور با شناسایی و بهره‌برداری از 2100 گونه گیاه دارویی متحول می‌شود اگر بتوانیم 2200گونه گیاهان د...ادامه مطلب»

خدمات پس از فروش قوی لازمه صادرات خودروی داخلی است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: خدمات پس از فروش را قطعاً در مشارکت‌ها و غیرمشارکت‌ها دنبال می‌کنیم و اگر بخوا...ادامه مطلب»

از سوی معاون اول رییس جمهور؛ آیین نامه اجرایی ماده 34 اصلاحی قانون ما...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ اخبار
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی ماده (34) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم - مصوب 1394 – را که به تصویب هیئت وزیران رسیده، برای اج...ادامه مطلب»


EOF