حمایت شرکت نفت فلات قاره از شرکت های دانش بنیان

حمایت شرکت نفت فلات قاره از شرکت های دانش بنیان ...
tejaratnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Tejaratnews.com، #ایران، #دریایی، #شرکت_نفت_فلات_قاره_ایران، #فلات

تجارت نیوز: رییس عملیات دریایی شركت نفت فلات قاره ایران اعلام کرد: با توجه به محدوده جغرافیایی شركت نفت فلات قاره ایران ، استفاده از دانش و تكنولوژی روز در استخراج نفت دریایی ایران ، بسیار ضروری است.
جمال سرشتی با بیان این مطلب افزود: این شركت همواره به عنوان یكی از پیشگامان بهره‌برداری از فناوری‌های روز دنیا همچون پمپ‌های درون‌چاهی مطرح بوده است.
وی در همین رابطه ادامه داد: یكی از اهداف و ماموریت‌های شركت نفت فلات قاره ایران « حمایت از شركت‌های داخلی و كمك به توانمندسازی آنان » است ، براین اساس ، همواره سعی شده تا حد امكان از محصولات و خدمات این شركت‌ها استفاده شود.وی بیان کرد: برگزاری جلسه با شركت‌های دانش‌بنیان داخلی ، اقدام موثر و مثبتی برای آشنایی هرچه بیشتر با این شركت‌ها و استفاده از توانمندی آنان است به همین سبب یکی از برنامه های شرکت نفت فلات قاره ایران تعامل گسترده با معاونت غلمی ریاست جمهوری و استفاده از ظرفیت نخبگان داخلی است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

ایران حمله به مواضع تروریست‌ها در عراق را تایید کرد ...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ ارتش
روزنامه گاردین به نقل از یک مسئول ایرانی مدعی شدکه ایران انجام حملات هوایی در عراق را بدون هماهنگی با واشنگتن تأیید کرده است. به گزارش گروه بین الملل...ادامه مطلب»


EOF