ایران و بلغارستان سه سند همکاری امضا کردند به منظور تعمیق و گسترش روابط، سه سند و یادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان امضا شد.

ایران و بلغارستان سه سند همکاری امضا کردند به منظور تعمیق و گسترش روابط، سه سند و یادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان امضا شد. ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Dolat.ir، #ارتباطات، #اسلامی، #ایران، #بلغارستان، #تهران، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #دولت، #سند، #صنعتی، #نخست_وزیر، #وزیر، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت، #یادداشت_تفاهم


به منظور تعمیق و گسترش روابط ، سه سند و یادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان امضاء شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، با حضور معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر بلغارستان سه سند و یادداشت همکاری از سوی مسئولین دو کشور در مجموعه سعد آباد تهران به امضا رسید.
یادداشت تفاهم همکاری در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، یادداشت تفاهم ایجاد گروه کاری مشترک میان سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و آژانس سرمایه گذاری بلغارستان و یادداشت تفاهم همکاری میان سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و آژانس ارتقاء شرکت های صنایع کوچک و متوسط بلغارستان از جمله اسنادی بودند که میان دو کشور به امضا رسید.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

همزمان به سفر نخست وزیر مجارستان به تهران؛ ایران و مجارستان 8 سند همک...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ اخبار
به منظور تعمیق و توسعه ی روابط میان جمهوری اسلامی ایران و مجارستان، 8 سند و یادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و مجارستان به امضا رسید. به ...ادامه مطلب»

با حضور دکتر روحانی و فرانسوا اولاند در کاخ الیزه؛ ایران و فرانسه با ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ اخبار
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فرانسه با امضای 20 سند همکاری، راه را برای تحرکی چشمگیر در روابط سیاسی، اقتصادی ،فرهنگی و علمی، تهران – پاریس در دوره پسا...ادامه مطلب»

با حضور روسای جمهوری دو کشور ؛ جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین 1...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ اخبار
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین در راستای تعمیق و تحکیم مناسبات و همکاری‌های مشترک 17 سند و یادداشت تفاهم همکاری امضاء کردند. جمهوری اسلامی ایران...ادامه مطلب»


EOF