چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟

چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟...
chibepoosham.com ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ خ.ا.ب.

کلیدواژه ها:#Chibepoosham.com، #جین

شلوارهای جین یکی از محبوب ترین اجزای کمد لباس هر خانمی هستند که نقش مهمی را در خوش تیپ شدن ما بازی می‌کنند. این لباس‌ها بسیار شیک و تطبیق پذیر و برای بیشتر موقعیت‌ها مناسبند. اندازه بودن این شلوارها هم اهمیت زیادی دارد و اگر شلوار جین زیادی گشاد یا تنگ باشد دچار مشکل می‌شویم و علاوه بر راحت نبودن تیپ ما نیز خراب خواهد شد. اما اگر به هر دلیلی شلوار جین فیت بودن خود را از دست داد چه کنیم؟ معمولا این مشکل بر اثر شستشو یا تغییر وزن بدن به وجود می‌آید. چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟

اگر شلوار جین شما گشاد است:
برای تنگ‌تر کردن شلوار جین آن را با آب داغ بشویید. آب داغ به جمع شدن الیاف و کوچک‌تر شدن آن کمک می‌کند.
برای تنگ‌تر کردن شلوار جین آن را در قسمت تنظیمات داغ خشک کن قرار دهید. مشابه آب داغ هوای داغ نیز اثر جمع کنندگی دارد.
اگر تنها در کمر مشکل دارید و بقیه شلوار اندازه است یک تکه کش عریض به قسمت پشت کمر آن بدوزید تا اندازه شود.
اگر شلوار جین شما تنگ است:
برای گشاد تر کردن شلوار جین روی آن آب ولرم اسپری کنید و سپس در جهتی که تنگ است بکشید تا گشاد تر شود.
برای گشاد تر کردن شلوار ، شلوار جین خود را بپوشید و داخل وان آب گرم بنشینید. به این ترتیب شلوار بازتر و اندازه شما خواهد شد.
قسمت کمر شلوار را بشکافید تا فاق آن کوتاه تر و گشاد تر شود. می‌توانید این کار را به خیاط بسپارید تا تمیزتر و حرفه ای تر انجام دهد.
---شلوارهای جین یکی از محبوب ترین اجزای کمد لباس هر خانمی هستند که نقش مهمی را در خوش تیپ شدن ما بازی می‌کنند. چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟ ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سگ خوری کره ای ها در سوچی...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۱ طبیعت
در المپیک زمستانی سوچی، این سوال در خصوص شمار سگ های ولگرد در خیابان ها مطرح شده است. در هر صورت این موضوع باعث شد تا خبرنگاران از رئیس سازمان برگزاری...ادامه مطلب»

رئیس جمهور چین: در سال آتی به ایران می آیم/خواهان روابط استراتژیک با ت...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۶/۲۲ اخبار
در دیدار با حسن روحانی، رئیس جمهور چین: در سال آتی به ایران می آیم/خواهان روابط استراتژیک با تهران هستیم روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین ظه...ادامه مطلب»

رؤیای«هند دیجیتال» به واقعیت نزدیک‌ شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اینترنت-آی.تی
«نارندرا مودی» نخست‌وزیر هندوستان در جریان سفر دوروزه خود به امریکا و بازدید از کمپانی‌های بزرگ سیلیکون ولی و فیس‌بوک، قراردادهایی بی سابقه امضا کرد ق...ادامه مطلب»

دکتر روحانی سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین را تبریک گفت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ اخبار
رییس‌ جمهوری در پیامی به «شی جین پینگ» رییس جمهوری خلق چین، فرا رسیدن شصت و هفتمین سالگرد تأسیس جمهوری خلق چین را به وی ، دولت و مردم این کشور تبریک ...ادامه مطلب»


EOF