ردپای خواهزاده رئیس بنیاد شهید در پرونده بانک دی

ردپای خواهزاده رئیس بنیاد شهید در پرونده بانک دی...
dana.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Dana.ir، #بانک_دی، #تومان، #خبر، #پرده

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید عنوان کرد:
ردپای خواهزاده رئیس بنیاد شهید در پرونده بانک دی/ اعطای صدها میلیارد تومان وام به شرکت‌های سوری/ بنیاد شهید جای "مدیران کاسب" نیست
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: بانک دی در شرایط سختی به سر می برد زیرا صدها میلیارد تومان وام به شرکت هایی که وجود خارجی ندارند ، داده شده است.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر خجسته ، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در گفتگو با "نافع" افزود: مدیرعامل بانک دی ، مشکلات بسیاری را برای آن ایجاد کرده و در قبال پرداخت وام های کلان به شرکت های سوری ، تضامین بسیار ضعیفی را گرفته است.

وی از دست داشتن خواهرزاده رئیس بنیاد شهید به عنوان مشاور در پشت پرده ماجرای بانک دی خبر داد و افزود: افرادی که در بنیاد شهید دست به تخلفات مالی زده اند؛ نیروهای خود بنیاد نبوده و از جاهای دیگری آمده اند و همین انتصابات موجب بروز مشکلاتی نظیر فساد اقتصادی در بانک دی شده است.

خجسته تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده ، تعدادی از افراد متخلف ، دستگیر و بخش زیادی از ارقام برگشته است.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید جای "مدیران کاسب" نیست ، خاطرنشان کرد: تذکرات لازم به رئیس بنیاد شهید درباره تعیین تکلیف افراد متخلف داده شده و در مجموعه بنیاد شهید باید مدیران قوی بر سر کار بیایند نه افرادی که به دنبال کار و فعالیت اقتصادی برای خود هستند.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

پشت پرده صادرات قورباغه در ایران...
dana.ir ۱۳۹۲/۱۲/۰۲ طبیعت
در این گزارش گفت‌وگوی ما را با جوانی می‌خوانید که تب پرورش قورباغه را گرفته و کسب و کار عجیبی برای خودش راه انداخته است، او برای سه سال قورباغه صادر ک...ادامه مطلب»

از ۷ میلیون تومان به بالا: درآمد فروش بچه در شمال ایران!...
parsnews.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ فرهنگ
از ۷ میلیون تومان به بالا: درآمد فروش بچه در شمال ایران! به گزارش پارس به نقل از شهروند یک خانه که «خانه» نیست. یک دختر ۴ ساله که برای بازی در زمین خ...ادامه مطلب»


EOF