معرفی اپلیکیشن با پیک؛ راهی آسان برای جستجوی پیک موتوری در سطح شهر

معرفی اپلیکیشن با پیک؛ راهی آسان برای جستجوی پیک موتوری در سطح شهر ...
digiato.com 01/20/.‌م اینترنت-آی.تی

کلیدواژه ها:#Digiato.com، #آذر، #ارتباط، #اسنپ، #اصفهان، #تهران، #خبر، #شهرها، #شیراز، #مشهد، #کاربر، #کرج

نوشته امین بیگ‌زاده دوشنبه ، ۰۱ آذر ۱۳۹۵
پیک های موتوری برای کلانشهری همچون تهران واقعا یک نعمت هستند. به لطف آن ها می توانید کالاهای خود را با سرعتی بالا به نقاط مختلف شهر فرستاده و کمتر بابت مسائلی مثل ترافیک سنگین و دیر رسیدن بسته به مقصد نگران باشید.
اگر سرویس های پیک موتوری دور و اطرافتان را خوب بشناسید ، بابت خبر کردن آن ها مشکلی نخواهید داشت. اما در غیر این صورت چطور؟ خوشبختانه در چنین موقعیت هایی اپلیکیشنی مثل « با پیک » هست که بتواند به کمکتان بیاید.
محصول تیم روناک اندیشان وسیله ای است که میان شهروندان و پیک ها ایجاد ارتباط می کند؛ اپلیکیشنی که با داشتن آن هر جای شهر که باشید می توانید نزدیک ترین پیک های موتوری ، ‌ خودروهای شخصی ، وانت ها و کامیون ها به خودتان را روی نقشه برای جابجایی بار پیدا کنید.
تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، تبریز؛ تقریبا تمام شهرهای بزرگ و پرجمعیت کشور در با پیک پشتیبانی شده و خوشبختانه محدودیتی هم برای گسترش این شهرها وجود ندارد. همانطور که بالاتر گفتیم ، با پیک صرفا محیطی فراهم کرده تا شهروندان و پیک ها راحت تر با هم در ارتباط باشند. واضح تر بگوییم ، مسئولیت پیک هایی که در نقشه می یابید با سازندگان اپ نیست ، بنابراین آن را با سرویسی مثل اسنپ اشتباه نگیرید.
پیک های با پیک هم درست مثل شما کاربر اپلیکیشن هستند ، با این تفاوت که اطلاعات وسیله نقلیه و شماره خود را در اختیارتان قرار داده اند تا بتوانید با آن ها تماس بگیرید. با وجود این شرایط و در حالی که نظارت مستقیمی روی پیک ها نیست ، شاید بپرسید پس چگونه می شود به آن ها برای حمل کالا اطمینان کرد؟
سازندگان اپ برای رفع این ابهام امکان امتیازدهی به پیک ها را مهیا کرده اند. اگر از عملکرد هر کدام راضی باشید ، می توانید با دادن پنج ستاره رضایت خود را به اطلاع دیگر کاربران اپلیکیشن هم برسانید تا بدین شیوه آن ها را برای یافتن بهترین پیک کمک کرده باشید. ضمنا اگر امتیاز برای توصیف عملکرد پیک ها کافی نبود ، بخش نظرات هم هست تا بتوانید نظر خود را کامل تر و واضح تر به گوش دیگران برسانید.
البته سازنده اپلیکیشن اعلام کرده که در نسخه های آتی ، پیک های مورد تأیید خودش را هم برای شما مشخص خواهد کرد. در هر صورت اگر از نخستین کاربران با پیک باشید ، فعلا ناچارید که به این پیک ها و امتیازات کاربران اعتماد کنید.

خبر کردن پیک با اپلیکیشن کار بسیار راحتی است. با گزینه هایی که در اختیارتان قرار گرفته می توانید نزدیک ترین پیک های موتوری ، کامیون ، وانت یا ماشین های شخصی را روی نقشه پیدا کرده و با اشاره روی آیکن آن ها به شماره تماس شان دسترسی پیدا کنید. با پیک در این حالت تاریخچه تماس ها را ذخیره می کند و ضمنا موقعیت تان را با پیک به اشتراک گذاشته تا زودتر به شما برسد.
البته با وجود تمام مزایایی که گفتیم ، نمی توان کتمان کرد که با پیک هنوز اول راه است و راه درازی تا تبدیل شدن به یک سرویس خوب و قابل اطمینان در پیش دارد. اولا تعداد پیک ها به جز تهران در شهرهای دیگر چندان مطلوب نیست ، که این موضوع به جمعیت کم کاربران اپ بر می گردد.
مورد بعدی این که خود اپلیکیشن هم هنوز به ثبات لازم نرسیده و ممکن است هر از گاهی به مشکل فورس کلوز در آن بر بخورید. با این وجود ایده پشت اپلیکیشن واقعا شایسته تحسین است و در صورت تلاش بیشتر تیم توسعه دهنده و تکمیل ام%D...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
معرفی اپلیکیشن با پیک؛ راهی آسان برای جستجوی پیک موتوری در سطح شهر ...
digiato.com ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ اینترنت-آی.تی
نوشته امین بیگ‌زاده دوشنبه، ۰۱ آذر ۱۳۹۵ پیک های موتوری برای کلانشهری همچون تهران واقعا یک نعمت هستند. به لطف آن ها می توانید کالاهای خود را با سرعتی ب...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

مسافران کیش با 4G ایرانسل آنلاین می‌شوند ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ اینترنت-آی.تی
شبکه نسل چهارم در جزیره کیش، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش به ص...ادامه مطلب»

آغاز سهمیه‌بندی بنزین در ایران ...
1host2u.com ۱۳۸۶/۰۴/۰۶ تاریخ
سهمیه‌بندی سوخت در ایران طرحی برای هدف‌مندی مصرف سوخت در کشور بود که از تیر ۱۳۸۶ تا خرداد ۱۳۹۴ اجرا شد. به همین منظور برای تمامی خودروها در ایران کارت...ادامه مطلب»

امضای فرمان مشروطه توسط مظفرالدین شاه ...
parseed.ir 05/08/1906 تاریخ
جنبش مشروطه، جنبش مشروطه‌خواهی یا جنبش مشروطیت، مجموعه کوشش‌ها و رویدادهایی در نظر و عمل است که برای مشروط کردن قدرتِ حاکمیت، تاسیسِ آزادی و حکومتِ قا...ادامه مطلب»


EOF