واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی

واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ مردم

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #آزادی، #اسلامی، #اعتبار، #انقلاب، #ایران، #ایرانی، #جمهوری_اسلامی، #سیاست، #سیاوش، #شبکه‌های_اجتماعی، #مجازی، #مردم، #گوگوش

انتشار صحبت‌های فائقه آتشین (گوگوش) در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی که به گفته خود او مربوط به ۹ سال پیش است ، باعث شد تا موجی از حملات مجازی علیه این خواننده مشهور ایرانی به راه بیفتد.
خانم گوگوش در این ویدیو که به صورت تقطیع شده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ، مخالفت خود را با انقلاب در ایران این گونه بیان می‌کند: « من با انقلاب موافق نیستم و فکر هم نمی‌کنم انقلاب شود ، ولی معتقدم به مرور و با اصلاحاتی که ایجاد می شود مردم به آزادی دست پیدا می‌کنند. »
این ویدیو درست در روزهایی منتشر شد که گوگوش با همراهی سیاوش قمیشی ترانه‌ای به نام ۴۰ سال را منتشر کرد. ترانه‌ای که شعر آن‌ را رها اعتمادی گفته بود و مضمونی ضد رژیم ایران داشت و به مناسبت ۴۰ سالگی جمهوری اسلامی منتشر شده بود.
این ترانه‌ بسیار هم چالش برانگیز بود و ضمن این که طرفداران خاص خود را داشت ، انتقادات زیادی را هم برانگیخت.
اما پس از جدی‌تر شدن انتقادات به گوگوش ، او به صورت رسمی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. این خواننده ۶۸ ساله در صفحه اینستاگرام خود با به اشتراک گذاشتن یک استوری این ویدیو را قدیمی و مربوط به ۹ سال قبل خواند.
خانم گوگوش در این استوری می‌نویسد: « شرمتان باد ای اهالی سرتاپا نیرنگ و دروغ ، مصاحبه‌ای که ۹ سال از عمرش می‌گذرد را برای تخریب من استفاده نکنید. من اگر مخالف انقلاب بودم ، به این دلیل بود که نمی‌خواستم خون بیش‌تری ریخته شود. امروز اما که به اندازه‌ی چندین انقلاب خون ریختید ، چنگ بر اعتبار من نیندازید. من سیاست نمی‌فهمم ، من دروغ نمی‌شناسم. »


--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

حال بازار بورس خوب نیست...
rouydad24.ir ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ اقتصاد
حال بازار بورس (به تبع نظام سرمایه) خوب نیست و منافع ملی و نیز منفعت شهروندانی که در آن با سرمایه‌های کوچک شان مشارکت می‌کنند با ادامه روند فعلی و بدو...ادامه مطلب»

جهان نيوز - روحانی: ملت ایران را نمی‌توان به تسلیم واداشت/ هرکس پاسخ م...
jahannews.com ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ اخبار
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، مراسم تحلیف حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد. ۶۰ هیئت خارجی در این مراسم تحلیف ...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»


EOF