ترامپ: اگر ایران می خواهد بجنگد، آن زمان، پایان رسمی ایران خواهد بود؛ هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید / وندی شرمن خطاب به ترامپ: فکر می کنی رویکرد تو در قبال کره شمالی روی ایران جواب می دهد؟ جواب نخ

ترامپ: اگر ایران می خواهد بجنگد، آن زمان، پایان رسمی ایران خواهد بود؛ هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید / وندی شرمن خطاب به ترامپ: فکر می کنی رویکرد تو در قبال کره شمالی روی ایران جواب می دهد؟ جواب نخ...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ سیاست

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #الجزیره، #اوباما، #ایران، #برجام، #ترامپ، #روسیه، #سفیر، #فرمانده_کل، #وندی_شرمن، #کره، #کره_شمالی، #کریس_مورفی

رئیس جمهور آمریکا در توییتی بار دیگر ایران را تهدید کرد.
به گزارش سرویس بین الملل « انتخاب » ؛ ترامپ در توییت خود که لحظاتی پیش منتشر شد ، گفت: اگر ایران می خواهد بجنگد ، آن زمان ، پایان رسمی ایران خواهد بود.
وی افزود: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید.
وندی شرمن مقام ارشد وزارت خارجه در دوره اوباما و مذاکره کننده هسته ای امریکا در مذاکرات برجام ، نیز ضمن انتقاد از تهدید ترامپ ، خطاب به او ، گفت: شاید فکر می کنی ، رویکرد « اتش و خشم » در مقابل کره شمالی ، روی ایران جواب می دهد تا با تو دیدار کنند. جواب نخواهد داد؛ البته قمار کره شمالی هم خیلی خوب از آب درنیامد ، درآمد؟
از سوی دیگر ، کریس مورفی سناتور آمریکایی در واکنش به توییت ترامپ ، نوشت: اگر بچه ی چهارم دبستانی من ، فرمانده کل قوا بود ، همین {توییت} را می نوشت.
همچنین ، مایکل مک فال ، سفیر سابق امریکا در روسیه ، توییت کرد: ایران « رسما » هزاران سال است که وجود داشته و قطعا از دوره ی ریاست جمهوری ترامپ نیز جان سالم به در می برد.
جیمز بیز دبیر دیپلماسی الجزیره نیز نوشت: این نوع مزخرفات متعلق به دبستان است ، نه کاخ سفید.
---دوتالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توییتی بار دیگر ایران را تهدید کرد ، تهدیدی که با واکنش های منفی بسیاری روبرو شد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

خروج آمریکا از برجام ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ تاریخ
در پی تلاش آمریکا برای خروج از برجام، ایالات متحده در روز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ رسماً از برجام خارج شد. طرح جامع اقدام مشترک که به‌طور غیررسمی با عناوین مع...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

آمانو: برجام دستاوردی آشکار است/ ایران در معرض شدیدترین نظام‌ راستی‌آز...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ سیاست
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بار دیگر تأیید کرد ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یوکیا آمانو، م...ادامه مطلب»

در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است/ بر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: تنها نتیجه خروج از برجام بی‌اعتباری است. به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی کریستین امانپور مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریک...ادامه مطلب»


EOF