گروه راک «کلد پلی» در تبلیغ آلبوم جدیدش از شاه بیت مشهور سعدی استفاده کرد

گروه راک «کلد پلی» در تبلیغ آلبوم جدیدش از شاه بیت مشهور سعدی استفاده کرد...
ir.voanews.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Ir.voanews.com، #آلمانی، #ارکستر، #بازار، #بی_بی_سی، #جهانی، #خبر، #شاه، #طلوع، #فارسی، #فیلسوف، #مولانا، #پوستر

گروه راک بریتانیایی « کلد پلی » ویدئویی کوتاه و مرموز را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که در گوشه ای از آن بیت مشهور « بنی آدم اعضای یکدیگرند » سعدی به فارسی نوشته شده است. به نظر می رسد این ویدئو ، تبلیغ آلبوم جدید این گروه باشد.
در این تصویر ، که پوسترش نیز در شهرهای مختلف دنیا پخش شده است اعضای گروه با لباسهای بسیار قدیمی دیده می شوند که گویی در یک ارکستر عروسی در کنار فردی شبیه به فردریش نیچه ، فیلسوف آلمانی که نوازنده ساکسوفون است اجرا می کنند. تاریخی که روی صفحه می آید ۲۲ نوامبر سال ۱۹۱۹ را نشان می دهد؛ روزی که در آن یک کسوف کامل رخ داد.
پس از پخش ویدئو و پوستر ، گروه « کلد پلی » در نامه ای به هوادارانش از انتشار یک آلبوم تجربی خبر داد. به گزارش سرویس جهانی بی بی سی ، نام این آلبوم « زندگی روزمره » (ٍEveryday Life) است و به نظر می رسد در دو بخش « طلوع و غروب » منتشر خواهد شد. آلبوم جدید ، نخستین آلبوم این گروه پس از چهار سال وقفه خواهد بود. « کلد پلی » پرفروش ترین گروه موسیقی بریتانیایی در قرن بیست و یکم است.
کریس مارتین ، خواننده این گروه ، پس از جدایی از همسرش « گوئنت پالترو » اشعار مولانا را خواند و با الهام از آن آلبومی را به نام « سری پر از رویا » (A Head Full of Dreams) روانه بازار کرد.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد ...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

آشنایی با کوشکی، از نسل یوزپلنک ایرانی در حال انقراض ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ طبیعت
کوشکی یک یوزپلنگ آسیایی در اسارت در ایران است که در حصاری به وسعت ۱۲ هکتار در پناهگاه حیات وحش میاندشت در ۱۰ کیلومتری شرق جاجرم در شرایط نیمه اسارت نگ...ادامه مطلب»

پیشنهاد ظریف برای تاثیرگذاری بیشتر رسانه های ایران در دنیا/ 2 راهکار ا...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ اخبار
بین الملل > دیپلماسی - آنچه می خوانید، مشروح گفت و گوی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان است. آقای دکتر به ع...ادامه مطلب»


EOF