علیرضا فغانی، بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰

علیرضا فغانی، بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰ ...
ion.ir ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

کلیدواژه ها:#Ion.ir، #آسیا، #ایران، #ایرنا، #تاریخ، #خدا، #خوشحال، #علیرضا_فغانی، #فدراسیون، #فدراسیون_فوتبال، #مردم، #موفقیت، #میدان، #کمیته_داوران

فغانی: خوشحالم دوباره به اسم ایران قضاوت می‌کنم/ همه از موفقیت اخیر من خوشحال شدند جز چند نفر
داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: به غیر از چند نفر از اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، همه از موفقیت اخیر من خوشحال هستند.
یکی دو روز پیش بود که فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال علیرضا فغانی داور برجسته و بین‌المللی فوتبال کشورمان را به عنوان بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام کرد تا افتخار دیگری در کارنامه پرفروغ علیرضا فغانی و تیم داوری او ثبت شود. به همین دلیل دقایقی با فغانی همکلام شدیم تا از او در این خصوص سوالاتی بپرسیم.
علیرضا فغانی ابتدا درباره بازگشت به فهرست داوران بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خیلی خوشحال هستم که بار دیگر در فهرست داوران بین المللی ایران هستم و می‌توانم به اسم ایران در مسابقات مختلف قضاوت کنم.
وی ادامه داد: از همه کسانی که در چند وقت گذشته مقابل شیطنت برخی ایستادند تا نام من همچنان در فهرست بین المللی داوران ایران باشد ، تشکر می‌کنم؛ در این مدت اصحاب رسانه ، پیشکسوتان و اقشار مختلف مردم و ورزشکاران از من حمایت کردند که جا دارد از آنان بی‌نهایت تشکر کنم.
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان درباره انتخابش به عنوان بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی از طرف فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال تاکید کرد: هر سال و در هر فصل فوتبالی تلاش می کنیم تا وقتی در مسابقه‌های بین المللی به میدان می‌رویم و قضاوت می‌کنیم بهترین عملکرد را از خودمان به نمایش بگذاریم و نتیجه این تلاش هم برگزیده شدن از سوی فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال است.
فغانی خاطرنشان کرد: البته خیلی به این عنوان‌ها و این‌ مسائل فکر نمی‌کنیم و هدف ما شرکت و قضاوت درست در میادین بین‌المللی است. این هم لطف خدا بوده که شامل حال ما شده است. در این مدت همه زحمت کشیدند و این موفقیت را به من و تیم داوری من تبریک گفتند. فکر می‌کنم به غیر از تعدادی از مسوولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال همه از این موفقیت ما خوشحال هستند؛ البته خدا جای حق نشسته و خودش بهتر می‌داند که چه کاری را انجام بدهد./ ایرنا
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

باید اجازه دهند کی‌روش به کارش با تیم ملی ادامه دهد پورعلی‌گنجی: ژاوی ...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
مدافع ملی‌پوش السد گفت: تماشاگران خیلی به استقلال کمک کردند تا این تیم در دیدار مقابل تیم ما به پیروزی برسد، آنها در واقع بازیکنان ما را ترساندند و جو...ادامه مطلب»

آرزوی های ملی پوشان پس از برگزاری نخستین تمرین در برزیل ...
irna.com ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
تهران-ایرنا-بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برگزاری نخستین تمرین خود در برزیل از آرزو های خود گفتند. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون فو...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»


EOF