همکاری اسرائیل با ترکیه برای حمله به لاذقیه

همکاری اسرائیل با ترکیه برای حمله به لاذقیه...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #ترکیه، #دلفین، #رژیم_صهیونیستی، #سوریه، #سی_ان_ان، #لاذقیه، #یاخونت

در حالی که هنوز مشخص نیست حمله پنجم جولای به لاذقیه در سوریه توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی انجام شده یا زیردریایی های این رژیم ، امروز دوشنبه راشاتودی اعلام کرد که اسرائیل برای انجام این حمله با ترکیه همکاری کرده است.

بر اساس اعلام راشا تودی ، جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاهی در ترکیه مستقر شده بودند که از این پایگاه برای حمله به لاذقیه استفاده شده است.

موضوع حمله به لاذقیه از روز شنبه هفته جاری و با اعلام سه مقام آمریکایی مبنی بر اینکه انفجارهایی که در تاریخ پنجم جولای (14 تیر) در یکی از بنادر سوریه رخ داد به دلیل حمله هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی بوده آغاز شد.

سه مقام آمریکایی در مصاحبه با سی ان ان با اعلام این مطلب گفتند که هدف از این حمله منهدم کردن محموله موشک های ضد کشتی "یاخونت" روسی بود که به سوریه ارسال شده بود.

اما دیروز ساندی تایمز در گزارشی اعلام کرد که این حمله توسط زیردریایی های دلفین رژیم صهیونیستی انجام شده است. یک شبکه خبری روسی از همکاری ترکیه با رژیم صهیونیستی در حمله پنجم جولای به خاک سوریه سوریه خبر داد....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

پاساژ علاءالدین تهران در آتش...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۴/۰۹ اخبار
یکی از مهمترین حوادث دیروز پایتخت آتش سوزی پاساژ علاءالدین به عنوان یکی از معروفترین پاساژهای فروش تلفن همراه و لوازم کامپیوتری بوده است.این حادثه در...ادامه مطلب»

هشدار ترکیه: 3 میلیون پناهجو می خواهند از ایران به ترکیه و اروپا بروند...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ تاریخ
در سال 2016 تعداد 30 هزار پناهجو به صورت غیرقانونی از مرزهای ایران وارد شهرهای شرق ترکیه شدند... دولت ترکیه مدعی وجود 3 میلیون پناهجو در ایران شد که د...ادامه مطلب»

جلاد داعش به هلاکت رسید +عکس ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ اخبار
در درگیریهای شدید میان رزمندگان ارتش و بسیج مردمی سوریه با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در حاشیه فرودگاه نظامی کویرس واقع در شرق شهر حلب سوریه، فرم...ادامه مطلب»


EOF