جدول قیمت ارز. طلا. سکه 92/04/24

جدول قیمت ارز. طلا. سکه 92/04/24...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۴/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #آزادی، #بازار، #تومان، #جهانی، #درهم، #دلار، #سکه_تمام، #طلا، #عیار، #یورو

نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز دوشنبه یک میلیون و 90 هزار تومان ، طرح قدیم یک میلیون و 50 هزار تومان ، نیم سکه 570 هزار تومان ، ربع سکه 370 هزار تومان و گرمی248 هزار تومان اعلام شد.

همچنین نرخ هر گرم طلای زرد 18 عیار در بازار داخلی 103 هزار تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1286 دلار است.

در همین حال ، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش 3 هزار و 275 تومان ، هر یورو را 4 هزار و 280 تومان ، هر پوند را 4 هزار و 980 تومان و هر درهم امارات را 900 تومان اعلام کردند. جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز دوشنبه منتشر شد....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

افزایش قیمت سکه،قیمت سکه میلیونی شد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ اخبار
قیمت سکه امروز شنبه از نرخ یک میلیون تومان عبور کرد و به رقم یک میلیون و ۱۰ هزار تومان رسید. افزایش قیمت سکه ادامه دارد قیمت انواع سکه امروز شنبه در ب...ادامه مطلب»

دومین جایزه تهران‌قیمت دلار، سکه و طلا در بازار روز 94/10/15پژوهی به د...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ اقتصاد
نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۹۶ هزار و ۲۴۰ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۰۷۹ دلار است. افزایش قیمت سکه و دلار در بازار نرخ ...ادامه مطلب»

جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ اقتصاد
جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شد جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز دوشنبه منتشر شد. به گزارش خبرنگار مهر، نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بها...ادامه مطلب»

دلار ۴۰۵۱ تومان شد/سکه طرح جدید ۴۵۰۰ تومان ارزان شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ اقتصاد
شناسهٔ خبر: 4134163 - شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰ اقتصاد > بانک و بیمه وبورس در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت دلار به ۴۰۵۱ تومان رسید و سکه...ادامه مطلب»


EOF