عبور ارزش معاملات روزانه بورس انرژی از یک میلیارد تومان/عرضه متانول و بنزوئل بزودی

عبور ارزش معاملات روزانه بورس انرژی از یک میلیارد تومان/عرضه متانول و بنزوئل بزودی...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۰۴/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#تسنیم، #تومان، #راسخون، #شاپور، #مدیر_عامل

به گزارش راسخون به نقل از تسنیم ، شاپور محمدی در مورد معاملات این هفته بورس انرژی اظهار داشت: طی دو روز گذشته معاملات روزانه برق پیک ، اوج و بار پایه از یک میلیارد تومان عبور کرد و امروز نیز وضعیت معاملات مناسب و روبه رشد بود. همچنین ، خرید و فروش قطران نیز امروز به بیش از 600 تن رسید و این وضعیت نشان می‌دهد معاملات بورس انرژی نسبت به هفته‌های گذشته رشد خوبی را تجربه کرده است.

وی با بیان اینکه به دنبال انجام اقداماتی برای خرید و فروش برق از منابع داخلی نیروگاه‌ها و شرکت‌های توزیع هستیم ، گفت: با شروع خرید و فروش منابع داخلی نیروگاه‌ها و شرکت‌های توزیع روند معاملات بورس انرژی بهتر خواهد شد و همچنین بحث پذیرش متانول و بنزوئل در مراحل اجرایی است و انشا‌الله از هفته‌های آینده می توانیم شاهد عرضه این دو کالا در بورس انرژی نیز باشیم. مدیر عامل بورس انرژی از عبور ارزش معاملات روزانه بورس انرژی از یک میلیارد تومان خبر داد و گفت: مراحل اجرایی شدن عرضه متانول و بنزوئل کامل شده و امیدواریم تا دو هفته آینده خرید و فروش این دو کالا نیز در بورس انرژی شروع شود....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
قیمت یورو از مرز ۱۱ هزار تومان گذشت ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ اقتصاد
روند صعودی قیمت سکه، طلا و ارز در ایران همچنان ادامه دارد تا جائیکه قیمت سکه بهار آزادی روز دوشنبه در بازار به بالاتر از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسی...ادامه مطلب»

آشنائي با ميكروسكوپ و انواع آن...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ دانش
تهیه کننده : مجید مکاری منبع : راسخون میکروسکوپ چیست ؟ ميكروسكوپ يكي از وسايل آزمايشگاهي اصلي در آزمايشگاه گياه شناسي است . كه در اينجا انواع آن را ...ادامه مطلب»

پایان هفته فولادی‌ها، صعودی به پایان رسید افزايش قیمت آهن و سونامي باز...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ اقتصاد
گروه بورس کالا- حدیث موسوی: با آنکه در طول دو هفته گذشته بازار فولاد به طور مداوم با افت و خیز قیمت‌ها همراه بوده، از اوایل هفته جاری اما بهای آهن‌آلا...ادامه مطلب»

رشد قیمتها چه زمانی متوقف می شود؟/ وقتی «مرغ» دوباره رکورد می‌زند! - پ...
fardanews.com ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ اخبار
سرویس اقتصادی «فردا»: موج جدید افزایش قیمت کالاهای اساسی در بازار در حالی آغاز شده که مسئولان تنظیم بازار با تأکید بر نبود هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قی...ادامه مطلب»

تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات ...ادامه مطلب»


EOF