بلومبرگ:‌ "پژو 308" خودرو سال اروپا شد

بلومبرگ:‌ "پژو 308" خودرو سال اروپا شد ...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ خودرو

کلیدواژه ها:#اروپا، #باشگاه_خبرنگاران، #بلومبرگ، #تسلا، #خودرو، #راسخون، #فرانسه، #نمایشگاه_بین‌المللی، #نمایشگاه_بین‌المللی_خودرو، #پژو، #ژنو

به گزارش راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از بلومبرگ ، این مدلِ "هاچبک" پژو در مرحله نهاییِ رقابت برای دریافت عنوان خودرو سال اروپا ، شش خودرو دیگر را ، از جمله دو خودرو برقی از شرکت های "بی ام و" و "تسلا" در نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو ، پشت سر گذاشت و به عنوان خودرو سال اروپا دست پیدا کرد.

شایان ذکر است ، کارخانه پژو که در تقلا است به سال‌های متمادی از زیان‌دهی این شرکت خاتمه دهد ، امیدوار است تصاحب عنوان خودرو سال اروپا توسط یکی از مدل‌های موفق این شرکت ، به افزایش فروش محصولات پژو فرانسه در سراسر اروپا و سایر نقاط جهان کمک کند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

موانع تعامل خارجی‌ها با ایران در پساتحریم ...
payamazar.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ اقتصاد
*** گروه آی‌ان‌جی از زمانی که برجام اجرایی شده، تاکنون اخبار متناقضی از رفع تحریم‌ها مطرح شده است. ابتدا بحث‌های داغی پیرامون متصل نشدن بانک‌های ایران...ادامه مطلب»

گشایش‌های تجارت خارجی ایران یک ماه و نیم پس از اجرای برجام آغاز بهار ت...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ واردات-صادرات
یک ماه و نیم از آغاز اجرایی شدن برجام و فرو ریختن دیوار تحریم‌ها علیه ایران می‌گذرد، در این مدت بسیاری از کشورها از گسترش روابط اقتصادی خود با ایران ا...ادامه مطلب»

جولان خودروهای پاک در توکیو...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ خودرو
گروه خودرو - نمایشگاه بین‌المللی خودرو توکیو روز گذشته در حالی افتتاح شد که تاکید این نمایشگاه بر خودروهای دوستدار محیط زیست است . نمایشگاه توکیو که ب...ادامه مطلب»

رقابت پژو و رنوی فرانسه با خودروسازان آمریکایی بر سر بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ خودرو
اقتصاد ایران آنلاین: در حالی که ایران و 6 قدرت جهانی دور نهایی مذاکرات برای دستیابی به توافق جامع تا قبل از انتهای فرصت شش ماهه را آغاز نموده اند، شرک...ادامه مطلب»


EOF