ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه

ممنوعیت استفاده از ادکلن در دانشگاه...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۳ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #آرایش، #انگشتر، #تهران، #دانشگاه، #روسری، #زیورآلات، #مصنوعی، #ناخن_مصنوعی

اقتصاد نيوز: راهنمای « پوشش حرفه‌ای » هیات‌ علمی ، کارکنان ، دستیاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، استفاده از ادکلن ، ناخن مصنوعی و زیور‌آلات برای کارکنان این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد. بر اين اساس استفاده از لباس‌های ساده ، تمیز ، متناسب با اندام ، جلوبسته ، مقنعه یا روسری از جمله ضوابط پوشش کارکنان این دانشگاه اعلام شده است. همچنين در این راهنما آمده است: « ظاهر افراد در محیط دانشگاه و محیط بالینی باید ساده ، مرتب و در عین‌ حال بدون آرایش باشد. به‌ استثنای یک حلقه یا انگشتر ساده ، استفاده از سایر زیورآلات آشکار مجاز نیست و ناخن‌ها باید کوتاه ، مرتب و تمیز ‌بوده و داشتن لاک و ناخن مصنوعی مجاز نیست. » در این راهنما همچنین آمده كه بهداشت فردی شامل پاکیزگی مو‌ها و بدن الزامی است و استعمال عطر و ادکلن با بوی تند در محیط دانشگاه و محیط بالینی مجاز نیست. علی جعفریان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم با دفاع از ابلاغ این راهنما گفته « پوشش نامناسب در بیمارستان‌ها مانع دستیابی به اهداف درمانی می‌شود. » ...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

از جیره‌بندی نان تا شروع قحطی...
donya-e-eqtesad.com 09/06/1942 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در اوایل خرداد ۱۳۲۱ سفارت انگلستان در نامه‌ای به آگاهی دولت ایران رسانید که مقامات نظامی انگلستان خواهان این هستند که برای حفظ جا...ادامه مطلب»

کشف اسکلت‌های ۲۳ دختر جوان در هفت‌تپه ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ تاریخ
اسماعیل یغمایی باستان شناس می‌گوید: در هفت تپه با یک معبد روبرو هستیم و برخی معتقد هستند یک زیگورات در این منطقه برپا بوده است. من در گوری کار می‌کردم...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

رکورد بی سابقه؛ دلار در مرز ۵ هزار تومان! / نهاوندیان: دلایل رشد نرخ ...
entekhab.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ اقتصاد
در معاملات ساعات ابتدایی بازار ارز، قیمت دلار به ٤٩٥٨ تومان و یورو به ٦١٣٤ تومان رسید. رییس بانک مرکزی اما در این مورد می گوید: اگر نرخ ارز را مصنوعی ...ادامه مطلب»


EOF