دیوار را چرمی پوش كنید!

دیوار را چرمی پوش كنید!...
beytoote.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ خ.ا.ب.

کلیدواژه ها:#آزادی، #خلاقیت، #زندگی

آموزش چرمی پوش کردن دیوار

* * * دیوارهای یک فضا شبیه بوم بزرگی است كه به شما این آزادی را می‌‌دهد تا خلاقیت خود را بروز دهید. وجود دیوارهای سفید و یكدستی كه هیچ عنصری روی آنها به نمایش گذاشته نشده یا رنگ خاصی ندارند ، جلوه دكوراسیون را بی‌روح و كسل كننده می‌‌كند.
وجود دیوارهای سفید بزرگ و یكدست فرصتی طلایی برای اعمال یكسری تغییرات جهت ارتقای جلوه دكوراسیون خانه شما به شمار می‌‌رود. به این منظور باید دیوار بی‌روح و ساده خانه را طوری چشمگیر و منحصر به فرد كنید كه جلوه كل دكوراسیون تحت تاثیر قرار گیرد.
از آنجا كه دیوارها بیشترین سطح هر اتاق را تشكیل می‌‌دهند ، دكوراسیون این بخش در حقیقت دكوراسیون پس زمینه چیدمان فضا محسوب می‌شود و نقش مهمی در جلوه چیدمان اتاق دارد. در این شماره نیز قصد داریم با كمك یكی دیگر از تكنیک های پتینه ، دیواری ساده و بی‌روح را به دیواری زیبا تبدیل كنیم كه می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی برای دكوراسیون كل فضا داشته باشد. این كار بزرگ را می‌توانید با هنر خودتان به راحتی انجام دهید و از نتیجه كار لذت ببرید.
مواد و ابزار لازم:
* رنگ اكریلیك ساختمانی: كرم ، طلایی
* كاغذ الگو
* چسب چوب
* قلم‌مو
روش ساخت :
ابتدا از یك سمت دیوار شروع كنید و سطح دیوار را به وسیله قلم‌مو چسب چوب بزنید. سپس كاغذ الگو را روی چسب چوب قرار دهید و با دست حالت به آن چروك بدهید.
بعد از اینكه كل سطح دیوار را با كاغذ الگو پوشش دادید ، چند ساعتی صبر كنید. سپس روی كاغذ الگو‌ها را با چسب چوب بپوشانید.
بگذارید چسب چوب كاملا خشک شود.
بعد از خشك شدن چسب چوب ، كل سطوح را به وسیله قلم‌مو رنگ اكریلیك كرم بزنید و بگذارید خشك شود. سپس به وسیله قلم‌مو رنگ اكریلیك طلایی را به صورت حركات رفت و برگشتی روی تمامی سطوح بزنید؛ به‌طوری‌كه رنگ زیر كار نمایان شود.
منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir
---ترمیم دیوار ایده های ترمیم دیوار,چرمی پوش کردن دیوار,آشنایی با هنر چرمی,چرمی کردن دیوار,نحوه تزیین و ترمیم دیوار,طرز ساخت دیوارهای چرمی,آموزش چرمی پوش کردن دیوار,وسایل لازم برای چرمی پوش کردن دیوار---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پیشنهاد روحانی به غیرمتعهدها و گروه77: بهتر است به روش‌های خلاقانه‌ای ...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۲۶ سیاست
سیاست > دیپلماسی - به ابتکار ایران، نشست مشترک کشورهای عضو گروه غیرمتعهدها و گروه 77 به علاوه چین در صحن یونسکو برگزار شد. ایسنا متن کامل پیام حجت الا...ادامه مطلب»

آغاز رسمی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران. ...
1host2u.ir ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ تاریخ
عراق در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ (۲۲ سپتامبر ۱۹۸۰) حمله به ایران را آغاز کرد. نیروهای عراقی به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده بودند که نواحی بزرگی از غرب ایران را اشغ...ادامه مطلب»

بررسی قرارداد 1907 و برنامه‌ریزی روس و انگلیس در ایران واکنش به انقلا...
donya-e-eqtesad.com 18/08/1907 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: قرارداد 1907 روس و انگلیس از جمله وقایع مهمی است که تاثیری انکارناپذیر بر تاریخ معاصر ایران داشته است. این قرارداد میان کشورهای ...ادامه مطلب»

بی حجابی یواشکی علنی شد!...
tebyan.net ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ سیاست
حتما تاکنون با مدهای عجیب و غریب زیادی روبرو شده اید از مانتو های جلو باز گرفته تا گوش الاغی و... گاهی هم بعضی از این مدها شما را یاد 35 سال پیش می ا...ادامه مطلب»

مرزهای مبهم در فعالیت صنفی فرهنگیان ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ اخبار
مهدی بهلولی و محمدرضا نیک‌نژاد دو نفر از معلمان زندانی آزاد شدند. خبری که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید کام بسیاری از فرهنگیان را شیرین کرد. برخی معت...ادامه مطلب»


EOF