دیوار را چرمی پوش كنید!

دیوار را چرمی پوش كنید!...
beytoote.com ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ خ.ا.ب.

کلیدواژه ها:#Beytoote.com، #آزادی، #خانه، #خلاقیت، #فضا، #هنر، #چسب

آموزش چرمی پوش کردن دیوار

* * * دیوارهای یک فضا شبیه بوم بزرگی است كه به شما این آزادی را می‌‌دهد تا خلاقیت خود را بروز دهید. وجود دیوارهای سفید و یكدستی كه هیچ عنصری روی آنها به نمایش گذاشته نشده یا رنگ خاصی ندارند ، جلوه دكوراسیون را بی‌روح و كسل كننده می‌‌كند.
وجود دیوارهای سفید بزرگ و یكدست فرصتی طلایی برای اعمال یكسری تغییرات جهت ارتقای جلوه دكوراسیون خانه شما به شمار می‌‌رود. به این منظور باید دیوار بی‌روح و ساده خانه را طوری چشمگیر و منحصر به فرد كنید كه جلوه كل دكوراسیون تحت تاثیر قرار گیرد.
از آنجا كه دیوارها بیشترین سطح هر اتاق را تشكیل می‌‌دهند ، دكوراسیون این بخش در حقیقت دكوراسیون پس زمینه چیدمان فضا محسوب می‌شود و نقش مهمی در جلوه چیدمان اتاق دارد. در این شماره نیز قصد داریم با كمك یكی دیگر از تكنیک های پتینه ، دیواری ساده و بی‌روح را به دیواری زیبا تبدیل كنیم كه می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی برای دكوراسیون كل فضا داشته باشد. این كار بزرگ را می‌توانید با هنر خودتان به راحتی انجام دهید و از نتیجه كار لذت ببرید.
مواد و ابزار لازم:
* رنگ اكریلیك ساختمانی: كرم ، طلایی
* كاغذ الگو
* چسب چوب
* قلم‌مو
روش ساخت :
ابتدا از یك سمت دیوار شروع كنید و سطح دیوار را به وسیله قلم‌مو چسب چوب بزنید. سپس كاغذ الگو را روی چسب چوب قرار دهید و با دست حالت به آن چروك بدهید.
بعد از اینكه كل سطح دیوار را با كاغذ الگو پوشش دادید ، چند ساعتی صبر كنید. سپس روی كاغذ الگو‌ها را با چسب چوب بپوشانید.
بگذارید چسب چوب كاملا خشک شود.
بعد از خشك شدن چسب چوب ، كل سطوح را به وسیله قلم‌مو رنگ اكریلیك كرم بزنید و بگذارید خشك شود. سپس به وسیله قلم‌مو رنگ اكریلیك طلایی را به صورت حركات رفت و برگشتی روی تمامی سطوح بزنید؛ به‌طوری‌كه رنگ زیر كار نمایان شود.
منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir
---ترمیم دیوار ایده های ترمیم دیوار,چرمی پوش کردن دیوار,آشنایی با هنر چرمی,چرمی کردن دیوار,نحوه تزیین و ترمیم دیوار,طرز ساخت دیوارهای چرمی,آموزش چرمی پوش کردن دیوار,وسایل لازم برای چرمی پوش کردن دیوار---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ تاریخ
«من با آن‌ که مطمئن هستم برای انتشار این نوشته ناسزاهای بسیاری خواهم شنید اما بنابر وظیفه روشنفکری و برای مصالح جمهوری اسلامی و آینده این سرزمین، این ...ادامه مطلب»

سلام بر کلاب هاوس...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ اینترنت-آی.تی
شبکه اجتماعی جدید یعنی ارتباطات بیشتر و این یعنی مژده افزایش قدرت تک تک شهروندان . عصرایران؛ رضا غبیشاوی - کلاب هاوس جدیدترین شبکه اجتماعی است که به ...ادامه مطلب»

دکتر جهانگیری در جشنواره ی ملی امتنان از کارآفرینان برتر: کارآفرینان ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ اخبار
معاون اول رییس جمهور کارآفرینان را از نخبگان جامعه برشمرد و گفت: کارآفرینان از سایر افراد متمایز هستند و می توانند در جامعه ،موتور اصلی تحرک اقتصادی ک...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»


EOF