اعدام یک خرس گریزلی به دلیل آدم کشی!

اعدام یک خرس گریزلی به دلیل آدم کشی! ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ طبیعت

کلیدواژه ها:#، #Khabaronline.ir، #خبرآنلاین، #خبرگزاری_خبرآنلاین، #محیط_زیست، #پارک_ملی

جامعه > محیط زیست - یک کوهنورد در پارک ملی یلوستون آمریکا قربانی خرس گریزلی و توله اش شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از گاردین؛ مسئول پارک های ملی آمریکا اعلام کردند که یک مرد در پارک یلوستون آمریکا توسط یک خرس گریزلی کشته شده است.
جسد این مرد کوهنورد که اسمش هنوز اعلام نشده است روز جمعه پیدا شد ، مقامات تا قبل از اینکه تحقیقات به صورت کامل انجام شود دلیل مرگ او را اعلام نمی کردند ، اما امروز بعد از انجام تحقیقات اعلام کردند که بر اساس شواهد یک خرس گریزلی ماده و حداقل یکی از توله های او در این قتل شرکت داشته اند.
برای پیدا کردن این خرس تله هایی در این منطقه قرار گرفته است ، مسوولان پارک ملی گفته اند اگر خرسی که این کوهنورد را کشته است ، به دام بیفتد ، اعدام می شود.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کارت اعتباری دوران هخامنشیان را ببینید/ ایران پیشتاز ابداعات مالی ...
khabaronline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ تاریخ
اقتصاد > بازار مالی - پادشاهان ایرانی در دوره ﻫﺨﺎﻣﻨﺸیان کارت های اعتباری را برای مقامات حکومتی خود طراحی کرده بودند که کار کارتهای اعتباری امروز را ان...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

قهرمانی شیرین تیم ملی کشتی آزاد در لس آنجلس آمریکا/ کمر روس ها روی تشک...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
ورزش > کشتی - تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در یک رقابت عالی توانسته تیم ملی روسیه را شکست دهد و قهرمان جام جهانی شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ بیش ...ادامه مطلب»


EOF