مدیر پرسپولیس تک شغله می شود؟

مدیر پرسپولیس تک شغله می شود؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۰

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #تومان، #رئیس، #مدیریتی، #ورزش، #وزیر، #پرسپولیس

ورزش > لیگ برتر - وزارت ورزش مسئولیت های طاهری را کم می کند تا بتواند با خیال راحت به پرسپولیس برسد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛وزارت ورزش تصمیم دارد تغییراتی در سیستم مدیریتی مجموعه های تحت نظارتش داشته باشد. علی اکبر طاهری رئیس صندوق حمایت از ورزشکاران که مهمترین مجموعه مدیریتی زیر نظر وزارت ورزش است ، بزودی از او گرفته می شود. طاهری که یکی از نزدیک ترین یاران وزیر ورزش است در ماه های گذشته به عنوان سرپرست پرسپولیس حاضر بوده و حالا با جدایی از این مجموعه می تواند با انرژی بیشتری به مسئولیتش در پرسپولیس بپردازد. طاهری برای اینکه با تصویب هیات رئیسه این مجموعه 3 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است ، زیر فشار است. طاهری در صورت جدایی از صندوق حمایت می تواند مدیر تمام وقت پرسپولیس شود.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کریمی:شاید من هم غریبانه از فوتبال بروم/رویانیان اگر جرات دارد پول دای...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
کریمی:شاید من هم غریبانه از فوتبال بروم/رویانیان اگر جرات دارد پول دایی را ندهد! ورزش > لیگ برتر - کریمی می گوید گاهی اوقات به حرف های رویانیان شک می...ادامه مطلب»

مدیران شرکت توسعه و مجموعه ورزشی آزادی مکلف به عذر خواهی از مردم شدند...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اخبار
ظاهرا همزمانی بک مراسم خیریه دیگر در مجموعه ورزشی آزادی تهران با مراسم تشییع موجب گرفتن بهای پارکینگ از علاقمندان و هواداران پرسپولیس شده است ولی در ه...ادامه مطلب»

اردوغان رئیس جمهور ترکیه شد/ رقبا: اردوغان به سمت خودکامگی پیش خواهد ر...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ اخبار
بین الملل > خاورمیانه - هیئت عالی انتخابات ترکیه روز یکشنبه با اشاره به آمارهای اولیه اعلام کرد رجب طیب اردوغان در نخستین انتخابات ریاست جمهوری این کش...ادامه مطلب»


EOF