مدیر پرسپولیس تک شغله می شود؟

مدیر پرسپولیس تک شغله می شود؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۰

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #تومان، #رئیس، #مدیریتی، #ورزش، #وزیر، #پرسپولیس

ورزش > لیگ برتر - وزارت ورزش مسئولیت های طاهری را کم می کند تا بتواند با خیال راحت به پرسپولیس برسد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛وزارت ورزش تصمیم دارد تغییراتی در سیستم مدیریتی مجموعه های تحت نظارتش داشته باشد. علی اکبر طاهری رئیس صندوق حمایت از ورزشکاران که مهمترین مجموعه مدیریتی زیر نظر وزارت ورزش است ، بزودی از او گرفته می شود. طاهری که یکی از نزدیک ترین یاران وزیر ورزش است در ماه های گذشته به عنوان سرپرست پرسپولیس حاضر بوده و حالا با جدایی از این مجموعه می تواند با انرژی بیشتری به مسئولیتش در پرسپولیس بپردازد. طاهری برای اینکه با تصویب هیات رئیسه این مجموعه 3 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است ، زیر فشار است. طاهری در صورت جدایی از صندوق حمایت می تواند مدیر تمام وقت پرسپولیس شود.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
دادگان: بهترین بازیکن ایران 150 میلیون می‌ارزد! ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
رییس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از ارقام پرداختی به بازیکنان می‌گوید قراردادها امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است. محمد دادگان در ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مدرک‌فروشی به مدیران احمدی‌نژادی...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۱۱/۳۰ فرهنگ
جامعه > آموزش - روزنامه فانون نوشت: جذب 3 هزار بورسیه سفارشی و بی ضابطه و متقابلا ممنوعیت تحصیل و ستاره‌دار کردن صدها دانشجوی نخبه کشور فقط یکی از ث...ادامه مطلب»

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اقتصاد
وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: سقف وامهای کم بهره برای مشاغل خانگی 15 تا 20 م...ادامه مطلب»

دکتر جهانگیری در نشست نقش مناطق آزاد در اقتصاد مقاومتی: جمهوری اسلامی...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ اخبار
ما همواره از خلیج فارس به عنوان یک کانون باثبات و بااهمیت حفاظت کرده ایم تا همه ی کشورهای خلیج فارس بتوانند با یک رابطه ی صمیمانه در جهت توسعه ی خود و...ادامه مطلب»


EOF