پله پله تا ملاقات خدا!

پله پله تا ملاقات خدا! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ هنر

کلیدواژه ها:#، #Seemorgh.com، #خدا

اگر نماینده خدا را همسایه متظاهر و پول دوستت ببینی انگیزه ای برای پیمودن این راه نخواهی داشت. اما اگر بدانی که رسیدن به او رسیدن به خوبیها,توانستنها, موفقیتها و پاکیهاست...
تا خدا را چه ببینیم ؟
اگر نماینده خدا را همسایه متظاهر و پول دوستت ببینی انگیزه ای برای پیمودن این راه نخواهی داشت. اما اگر بدانی که رسیدن به او رسیدن به خوبیها,توانستنها, موفقیتها و پاکیهاست. تلاش تو در پیمودن این راه چیزهای باارزش زیادی را به دنیای ما هدیه خواهد داد.
در راه رسیدن به خدا هرپله برای هر شخص متفاوت است .
پله اول شاید عمل اشتباهی باشد که ترک کردنش بسیار راحت باشد و پله دوم شاید کمی مهربان تر شدن با پدر و مادرت باشد. هر پله می تواند ترک عادتی بد یا انجام مرتب کاری درست باشد مثل درست و زیبا صحبت کردن یا خوب کار کردن.
سپس چند پله را طی کن اما هرگز به دینت مغرور نشو چون غرور تو را از نردبام آسمان به زمین می اندازد و هر چه بالاتر رفته باشی سقوطت دردناک تر است اما اگر افتادی دوباره از پله اول شروع کن .
این راه بی نهایت است اما ناامید نباش. به پله های طی شده بنگر و خدا را برای پیمودن آنها شکر کن و راضی و خشنود باش.
عجله کن عمر کوتاه است بگذار ذره ذره اعمالت خدایی شوند. می توانی در دفتر یادداشت تلفن همراهت هر پله را در یک جمله و اگر لازم بود به رمز بنویسی تا آن را مرور کنی و گنجی ارزشمند را همراه داشته باشی.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

جناب خان در خندوانه همه را با خود به خواستگاری احلام برد! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ سرگرمی
برنامه خندوانه در آخرین روز از ماه مرداد ( شنبه 31 مرداد ) در حالی برگزار شد که شادی این برنامه به همه پدران و پسران تقدیم شد. امیرحسین مدرس مهمان خن...ادامه مطلب»


EOF