پیام تسلیت محمد جواد ظریف در پی حادثه منا

پیام تسلیت محمد جواد ظریف در پی حادثه منا ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ اخبار

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #اسلامی، #ایران، #ایسنا، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جواد_ظریف، #سعودی، #عربستان، #عربستان_سعودی، #قربان، #نیویورک، #وزیر، #وزیر_خارجه

محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران حادثه منا را به بازماندگان تسلیت گفت.
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا ، ‌ ظریف در پیام خود افزود: این حادثه موجی از اندوه را همزمان با عید سعید قربان در کشورهای اسلامی و جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت.
وی ضمن ابراز تسلیت و همدردی با بازماندگان حادثه در جمهوری اسلامی ایران و همه کشورهای اسلامی درگیر این حادثه تلخ و با اشاره به مسئولیت کارگزاران اجرایی عربستان سعودی اظهار داشت: علاوه بر تشکیل ستاد ویژه ای در وزارت خارجه ، تماس های سیاسی فشرده خود را از نیویورک برای تسریع در شناسایی قربانیان و مداوای فوری مجروحین اغاز کرده است.
منبع: ایسنا

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

تماس‌های ظریف برای شناسایی قربانیان منا و مداوای مجروحین آغاز شد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ اخبار
به گزارش واحد سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران حادثه منا را به بازماندگان تسلیت گفت. ظریف در پیام خود افزود: ...ادامه مطلب»

نظر وزیر خارجه درباره حل و فصل همه مسائل با آمریکا ظریف: با فشار کسی س...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ اخبار
در زیر نور آفتاب کم‌جان اما مسرت‌بخش آخرین ماه زمستان 94، آرام و با همان لبخند همیشگی‌اش در دفتر کارش می‌نشیند و مانع کشیدن پرده‌ها می‌شود. می‌گوید، ا...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»


EOF