لبنیات فله‌ای یا سنتی استفاده نکنید

لبنیات فله‌ای یا سنتی استفاده نکنید ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ تغذبه

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #رئیس، #سازمان_غذا_و_دارو، #محور، #واردات، #وزیر

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حوزه لبنیات خوشبختانه جایگاه خوبی داریم و همیشه تاکید کرده‌ایم که مردم لبینات سنتی را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند.
به گزارش خبرگزاری ايسنا ، دکتر رسول دیناروند ، معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه محصولات لبنی سنتی مورد تایید نیست ، افزود: مردم این محصولات را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند.
وی گفت: در حوزه لبنیات خوشبختانه جایگاه خوبی داریم. همیشه تاکید کرده‌ایم که مردم لبینات سنتی را جایگزین لبنیات پاستوریزه نکنند؛ چراکه نمی‌توانیم در مورد سلامت لبنیات فله‌ای یا سنتی به مردم اطمینان دهیم.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو ، دیناروند افزود: در مورد شیر مطلقا و به هیچ عنوان نباید مردم شیر فله‌ای مصرف کنند و در مورد پنیر و ماست نیز باید به حداقل برسد و مردم باید تا جایی که می‌توانند محصولات پاستوریزه مصرف کنند. عمده نیازهای مردم باید از صنعت پاستوریزه مورد اعتماد که تحت نظارت است ، تامین شود.
رییس سازمان غذا و دارو در ادامه همچنین با اشاره به حوزه دارو و واردات آن گفت: واردات داروهای خارجی در صورت داشتن نمونه تولید داخلی محدود می‌شود. سامانه جامع سازمان غذا و دارو در حال راه‌اندازی است و مردم می‌توانند به طور مستقیم در جریان سلامت محصولات سلامت محور از جمله محصولات غذایی ، آرایشی و بهداشتی قرار گیرند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آغاز طرح مشترک وزارت بهداشت و وزارت ورزش برای جمع آوری مکمل ها در باشگ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ سلامت
جامعه > سلامت - رئیس سازمان غذا و دارو دلیل هشدارهای مکرری که در روزهای اخیر درباره مکمل‌ها داده است را وضعیت بد محصولات تقلبی و قاچاق در حوزه مکمل دا...ادامه مطلب»

بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! ...
donya-e-eqtesad.com 28/05/1894 تاریخ
نگاهی به «پیشینه» صنعت قند و شکر بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! حسن فرازمند: در شماره پیشین گزارش مربوط به چگونگی آغاز به کار کارخانه‌های قند در ایر...ادامه مطلب»

نرم‌تنان، سرپایان و خرچنگ‌ها از فروشگاه‌های کشور جمع‌آوری می‌شوند ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ سلامت
رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو گفت: محصولات دریایی‌ که از سازمان غذا و دارو و مرکز تحقیقات حلال مجوز ندارند مانند نرم‌تنان، سرپایان و خرچنگ‌...ادامه مطلب»

وزارت جهاد کشاورزی منتشر کرد: صادرات محصولات کشاورزی ایران اولویت وزا...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ واردات-صادرات
سیاست دولت یازدهم در فضای پسابرجام همچنان استمرار حمایت از تولید داخلی و استفاده از فرصت پسابرجام در چارچوب اقتصاد مقاومتی برای سرمایه گذاری های مشترک...ادامه مطلب»


EOF