می خواهند «آل محمد» را از عبارت کامل صلوات حذف کنند

می خواهند «آل محمد» را از عبارت کامل صلوات حذف کنند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #ایسنا، #شیخ، #عربستان، #وهابی

یکی از علمای وهابی در فتوای جدیدش ، خواسته است که در ذکر صلوات تغییراتی ایجاد شود.
تلاش برای حذف « آل محمد » از صلوات!
در تازه‌ترین فتوای تفرقه‌انگیز یکی از علمای کینه‌توز وهابی عربستان ، از اهل سنت خواسته شده در ذکر صلوات بر پیامبر اکرم(ص) « آل محمد » را از عبارت کامل صلوات حذف کنند.شیخ صالح الفوزان در توجیه فتوای خود گفت: گفتن « اللهم صل علی محمد و آل محمد » کافی نیست. یا باید در ذکر صلوات بر پیامبر ، نام صحابه به دنبال نام اهل‌بیت پیامبر بیاید یا اینکه صلوات را تنها بر پیامبر فرستاد مانند « صلی‌الله علیه و سلم » و این کافی است ، زیرا صلوات بر پیامبر و آل او ، شعار شیعیان است و جایز نیست ما سنت شیعیان را احیا و از آنها تقلید کنیم.
منبع: ایسنا
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

عربستان توانایی مدیریت مراسم حج را ندارد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ اخبار
مدیر مسؤول سابق روزنامه جام جم گفت: عربستان بارها ثابت کرده است که توانایی مدیریت مراسم حج را ندارد. کشورهای اسلامی باید تلاش کنند تا مدیریت حج را به ...ادامه مطلب»

احضار کاردار سفارت عربستان درتهران به وزارت خارجه ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ اخبار
معاون عربی آفریقایی وزیر امور خارجه به دنبال افزایش تعداد جانباختگان زایران ایرانی در منا گفت: مراتب اعتراض شدید ایران به کاردار سفارت عربستان سعودی ...ادامه مطلب»

کنایه سنگین سید حسن نصرالله به عربستان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ سیاست
دبیرکل حزب‌الله در عید مقاومت و آزادی لبنان تأکید کرد در زمان اشغال لبنان توسط رژیم صهیونیستی، آمریکا و غرب از این رژیم حمایت کردند و تنها کشورهایی ک...ادامه مطلب»


EOF