سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار

کلیدواژه ها:#22_بهمن، #Dolat.ir، #آبان، #آبفا، #آستانه، #آموزشی، #آیت_الله، #اجتماع، #اراک، #اربعین، #ارتباط، #ارتباطات، #اروپا، #ازدواج، #استان_بوشهر، #اسلامی، #اصفهان، #اعتبار، #الله، #امام، #امام_حسین، #امور_خارجه، #انتخابات، #اهواز، #اکبر_ترکان، #ایران، #ایرانی، #ایرنا، #بازار، #باهنر، #بخش_خصوصی، #برنامه_ششم_توسعه، #بشار_اسد، #بندرعباس، #بهمن، #بوشهر، #بیمارستان، #بیمه، #تبریز، #تجهیزات، #تحریم، #ترکمن، #تزریق، #تکفیری، #جمعیت_هلال_احمر، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جهانی، #جیرفت، #حج، #حجت_الاسلام، #حمید_رضا_عراقی، #حکومت، #خادم، #خبر، #دارایی، #دانشگاه، #دریانوردی، #دریایی، #دهه_فجر، #دولت، #دولت_تدبیر_و_امید، #دولت_یازدهم، #رجایی، #رحیم_میدانی، #ریال، #زابل، #زاهدان، #زند، #سازمان_بنادر_و_دریانوردی، #سازمان_حج_و_زیارت، #سازمان_ملل، #سازمان_میراث_فرهنگی، #سازمان_میراث_فرهنگی،_صنایع_دستی_و_گردشگری، #سرمایه_گذاری، #سلامت، #سلفی، #سمنان، #سند، #سنندج، #سوریه، #سید_حسن_قاضی_زاده_هاشمی، #سیستانی، #شاپور، #شبانه_روزی، #شفاف_سازی، #شهرسازی، #شهرستان، #شهرها، #شهید_رجایی، #شهیندخت_مولاوردی، #شیراز، #شیعه، #صادرات، #صدا_و_سیما، #صنایع_دستی، #صنعتی، #طالقانی، #طرح_تحول_سلامت، #عراق، #عراقی، #علما، #علی_جنتی، #عمان، #فاجعه_منا، #فرماندار، #فرهنگ، #قائم، #قانون_اساسی، #قرآن، #قرآنی، #قم، #قوه_قضائیه، #لیبی، #مالیات، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #محمدباقر_نوبخت، #محور، #مردم، #مسعود_سلطانی_فر، #مشهد، #معاون_رئیس، #معماری، #مقاومت، #منا، #موفقیت، #میراث_فرهنگی، #میعانات_گازی، #نصرالله، #نظامی، #نمایندگان_مجلس، #نوروز، #هاشمی، #هرمزگان، #هلال_احمر، #همت، #ورزش، #وزارت_امور_خارجه، #وزارت_بهداشت، #وزارت_تعاون، #وزارت_کشور، #وزیر، #وزیر_ارتباطات_و_فناوری_اطلاعات، #وزیر_امور_اقتصادی_و_دارایی، #وزیر_راه، #وزیر_راه_و_شهرسازی، #وزیر_فرهنگ_و_ارشاد_اسلامی، #وزیر_نفت، #وهابیت، #ویزا، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت، #چراغ، #چهارشنبه، #کاشان، #کرج، #کرمان، #کرمانشاه، #کیش، #گرگان، #یاسوج، #یزد

اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد ، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در حوزه های بازارچه های مرزی ، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و اسکله های خاص را به منظور مقابله با فساد و پیشگیری و جلوگیری از قاچاق کالا در محدوده های یاد شده ، تصویب کردند.
نمایندگان دولت نیز در ادامه سفرهای خود در هفته گذشته به 70 شهر و مرکز استان سفر کردند ، سفرهایی که در شرایط بحرانی روزهای گذشته هموطنان شاهد افزایش قابل توجه آن بودند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ، سفر نمایندگان دولت در راستای سفرهای معاونان رئیس جمهوری ، وزرا و معاونان آنها انجام می شود ، سفرهایی که مقام های دولت تدبیر و امید در سفر به شهرها و روستاها از نزدیک با مشکلات مردم آشنا و برای رفع آن چاره اندیشی می کنند و یا بطور مستقیم گزارش آن را تقدیم رئیس جمهوری می کنند.
این سفرها جدا از سفرهای مقامات عالیرتبه استانی است که بی وقفه و شبانه روزی ادامه دارد و حاصل آن رفع مشکلات با همت والای دولت و مردم است.
شنبه شانزدهم آبان
یاسوج - نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سرمایه گذاری حدود 2 هزار و 500 میلیارد تومانی در این حوزه در دولت یازدهم خبر داد.
کرج- محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور گفت: ساخت چند شهر جدید در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.
زاهدان- محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور گفت: خدمات رسانی بی منت به مردم ، یکی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است.
سنندج- علی اکبر طاهایی معاون امور مجلس ، حقوقی و استان های وزیر کار ، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: نباید هیچ فعالیتی بدون تدبیر صورت گیرد چرا که خروجی تدبیر ، امیدبخشی به جامعه است.
مشهد- محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات گفت: رعایت مقررات و قوانین انتخاباتی و چارچوب های رسانه ای در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از جانبداری از مهمترین وظایف صدا و سیما است.
یکشنبه هفدهم آبان
گرگان - حسن طایی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، رونق اقتصادی کشور را نیازمند ایجاد ارتباط بین دانشگاه و بازار کار دانست و گفت: امروز سرمایه گذاری برای رونق اقتصادی را باید با بها دادن به دانشگاه کارآفرین پیگیری کنیم.
یزد - رحیم میدانی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: از برنامه های دو سال گذشته که بر مبنای توصیه مرکز توسعه سازمان ملل انجام شده محدودیت حداکثر مصرف منابع آب تجدید پذیر کشور 40 درصد بود ، اما با توجه به اینکه ایران ظرفیت این مقدار کاهش را نداشت محدودیت 60 درصدی را تعریف کردیم.
زاهدان- محمد آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اهمیت طرح تحول نظام سلامت ، استمرار برنامه های این طرح و حفظ دستاوردهای آن اولویت نخست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در کشور است.
دوشنبه هجدهم آبان
تبریز- سید علی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منایع وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز جزء سه دانشگاه برتر از دیدگاه این معاونت است و قابلیت تبدیل به قطب آموزشی در تدوین دوره های آموزشی مدیریت کیفیت جامع را دارد.
اهواز - امیر رضا خادم معاون حقوقی ، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: اختصاص بخشی از درآمدهای ارزش افزوده به بخش ورزش ، رشد و پویایی باشگاه های کشور را به دنبال دارد.
تبریز - سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه نسبت تخت بستری مراکز درمانی کشور 1.67 تخت به ازای هر یکهزار نفر است ، گفت:درصدد ارتقای این شاخص به2.6 تخت تاپایان برنامه ششم توسعه هستیم .
بوشهر- محمد سعیدی نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت: صنایع دریایی کشور از ظرفیت و توان بالایی برای تامین تجهیزات مورد نیاز بنادر داخلی برخوردار است.
سه شنبه نوزدهم آبان
یزد - شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان گفت: رویکرد دولت در کنترل ، کاهش و پیشگیری از جرائم اجتماع محور است .
کاشان- سید حسین میرشفیع معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: نگهداری و ساخت راهها هزینه های هنگفتی را بر دوش دولت وارد می کند و دولت به تنهایی قادر به تامین این منابع نیست.
گنبدکاووس - سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت از مشخص شدن سرنوشت شش نفر دیگر از مفقودان فاجعه منا خبر داد و گفت: مرجان نازقلچی فرماندار فقید بندر ترکمن نیز جزء این شش نفر است.
کیش - شاپور محمدی معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت : اگر سرمایه گذاران خارجی با سرمایه گذاران داخلی برای ورود اقتصاد به کشور مشارکت کنند 50 درصد معافیت آنها نسبت به سرمایه افزایش می یابد .
شیراز- حامد مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: دوران پسا تحریم در حال فرارسیدن است و با توجه به فراهم شدن زمینه رقابت در بازارهای گسترده جهانی ، هر مهندس ایرانی باید خود را آماده کند چرا که زمینه کار در بازار جهانی و ایجاد ارزش افزوده فراهم خواهد بود.
اهواز- امیر رضا خادم معاون حقوقی ، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: درصورت تحقق پرداخت یک درصد بودجه سازمان ها و شرکت ها به ورزش ، 50 هزار میلیارد ریال بودجه اضافی به ورزش کشور تزریق می شود.
کرج- علی اصغر توفیق معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه علم و صنعت باید دست به دست هم دهند ، گفت: دانشگاه و صنعت باید در یک چرخه و به دنبال منافعی مشترک با هم شریک باشند و به دنبال این منافع با هم حرکت کنند.
اراک- حسن طاعی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی گفت: سامانه ملی مشاغل ایران آماده رونمایی است و به زودی با راه اندازی آن بستر کاربردی اطلاعات در حوزه اشتغالزایی و زیرشاخه های آن فراهم می شود.
شیراز- حامد مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: معماری ما باید معرف فرهنگ ایرانی و اسلامی کشورمان باشد.
بوشهر- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: بنادر استان بوشهر در بخش نفتی و غیرنفتی حدود 43 درصد از عملیات دریایی کشور را برعهده دارند.
کیش - الهام امین زاده معاون رئیس جمهوری در امور حقوقی با تاکید بر تسهیل مقررات و توسعه حوزه عمل در مناطق آزاد گفت : مقاومت در برابر این موضوع به توسعه سرمایه گذاری در مناطق آزاد ضربه می زند.
یزد - تفاهمنامه همکاری میان شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و محمدباقر الفت معاون اجتماعی قوه قضائیه روز سه شنبه در یزد امضا شد.
شیراز- حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ، ضمن تاکید بر لزوم توجه به افزایش کیفیت ساخت و ساز در کشور گفت: یکی از مشکلات عمده در این حوزه ، مشارکت افراد غیر مرتبط در امر ساخت و ساز در کشور است که به هیچ وجه منطقی نیست.
مشهد - سید رضا نوروز زاده معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر اصلاح اصل 44 قانون اساسی به صورت زیربنایی تاکید کرد.
کیش- الهام امین زاده معاون رئیس جمهوری در امور حقوقی با تاکید بر ایجاد امنیت کامل در حوزه اقتصادی گفت: این امنیت فقط به عنصرها و نهادهای داخلی باز نمی گردد بلکه مشارکت در تامین امنیت داخلی و منطقه می تواند بخش دولتی و خصوصی کشورهای مختلف را دربرگیرد.
گرگان - سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ویزای عراق در مرزهای کشور صادر نخواهد شد و عاشقان به پیاده روی در اربعین حسینی باید پیش از سفر اقدام به دریافت ویزا نمایند.
شیراز- حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش بینی می شود که از نیمه سال آینده با افزایش تقاضا ، شاهد افزایش سرمایه گذاری و خروج بازار مسکن از رکود باشیم.
چهارشنبه بیست آبان
کرمان - کوروش پرند معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: برای رسیدن به موفقیت در حوزه اشتغال در بازه زمانی کوتاه و میان مدت باید به توسعه اشتغال های خرد و خانگی توجه داشته باشیم.
گنبدکاووس - علی اکبر طاهایی معاون حقوقی ، مجلس و امور استان های وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اجرای طرح تحول سلامت را از دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: دولت با وجود همه مشکلات و تنگناهای مالی ، اجرای این طرح را ادامه می دهد.
بوشهر- سید محمد هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: اکنون 610 سازمان مردم نهاد در حوزه سلامت در کشور فعال هستند که از این تعداد90 انجمن در مقیاس ملی و 520 انجمن در استان ها فعالیت می کنند.
تبریز - حمید کلانتری معاون تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر عزم جدی دولت تدبیر و امید برای خروج از وضعیت رکود اقتصادی گفت: خروج از این وضعیت حرکت و عزم جمعی می طلبد.
بندرعباس - حمید رضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: طرح خط لوله انتقال گاز به عمان در دست مطالعه است و با طرح انتقال گاز به منطقه جاست همزمان اجرا می شود.
بندرعباس- محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات گفت: برآوردهای صورت گرفته نشان می دهد تاکنون حدود چهار هزار و 800 نفر خودشان را برای ورود به صحنه ( انتخابات) آماده کرده اند.
کرمانشاه - سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه احمد عزیزی در حوزه ادبیات و شعر حماسی شیعی آثار خوبی دارد ، گفت که این شاعر به این حوزه وزن و اعتبار خاصی بخشیده است.
بندرعباس- حمید رضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در نیمه دوم سال جاری صادرات میعانات گازی LPG ، گوگرد و فرآورده های نفتی از بندرهای شهید رجایی و باهنر هرمزگان افزایش می یابد.
شیراز- محمدرضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: با توجه به ضرورت رفاه اجتماعی برای جوانان بزودی بیمه ازدواج درکشور راه اندازی می شود.
کیش- اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: ساخت فضاهای متنوع فرهنگی و آموزشی رویکرد مهم در توسعه کیش است.
پنجشنبه بیست ویکم آبان
زاهدان- مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: ظرفیت های زیادی در بخش گردشگری در نقاط مختلف کشور به ویژه این استان وجود دارد که هنوز نتوانستیم توسعه متوازن در این بخش ایجاد کنیم.
قم- علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با نماینده آیت الله سیستانی در ایران گفت: اگر « بشار اسد » از سوریه برود این کشور قابل کنترل نیست و مانند لیبی هر منطقه از آن در دست یک حکومت خواهد بود.
اصفهان- امید توکلی رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ایران در آستانه بحران آب قرار دارد و در سال های آینده تامین آب به یکی از بزرگترین چالش های کشور تبدیل می شود.
مشهد- دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه از پروژه های در حال اجرا در محل پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.
قم- علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با علما و مراجع تقلید گفت: دشمنان اسلام وهابیت و سلفی ها افراطی و تکفیری را برای مقابله با شیعه و تضعیف مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ایجاد کرده بودند ، ولی امروز این جریان ها بلای جان آنها شدند.
تبریز- علی اصغر توفیق معاون پژوهش و فناوری وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: یکی از مهم ترین موانع تولید ، نبود هزینه کرد در امر تحقیقات است که بر اساس تصویب قانون رفع موانع تولید در مجلس ، تمامی واحدها می توانند 10 درصد مالیات خود را صرف امر تحقیق و پژوهش کنند.
قم- محمد جواد وزیر امورخارجه در حاشیه دیدار با مراجع تقلید در قم گفت: حرکت هایی که برای ایجاد تفرقه شکل می گیرد با اسلام و مذاهب اسلامی هیچ ارتباطی ندارد و این تلاش ها را غیراسلامی می دانیم.
مشهد- سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از بیمارستان سوانح و حوادث طالقانی مشهد گفت: برخی سازمان ها در اجرای طرح تحول نظام سلامت خلف وعده و نامهربانی کردند.
مشهد- حسن قشقاوی معاون کنسولی ، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: 60 نفر از فعالان اقتصادی بخش خصوصی ، رییس جمهوری اسلامی ایران را در سفر آتی وی به اروپا همراهی می کنند.
بندرعباس- حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور با اشاره به تحویل لایحه شفاف سازی منابع مالی و هزینه تبلیغات انتخابات به مجلس شورای اسلامی ، از نمایندگان خواست تا به دو فوریت این لایحه رای دهند.
سمنان - سید محمدهادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در امور مشارکت های اجتماعی ، مشارکت خیران برای تکمیل 248 بیمارستان نیمه تمام کشور را خواستار شد.
قم - علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنجشنبه با حضور در موسسه ترجمان وحی در قم ، از این مرکز قرآنی بازدید و در جریان عملکرد این موسسه قرار گرفت.
مشهد- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: هم اکنون در سطح کشور 100 هزار تخت بیمارستانی کمبود داریم در حالی که بیش از نیمی از تخت های بیمارستانی موجود نیز فرسوده است.
جمعه بیست ودوم آبان
قم – علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه عده ای دنبال اختلاف میان دولت و مراجع تقلید هستند ، گفت: متاسفانه عده ای که با دولت سرسازگاری ندارند با جعل و تحریف برخی حقایق ، اخبار را به صورت وارونه در اختیار دفاتر مراجع تقلید ، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس قرار می دهند.
یزد- حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نخبگان قرآنی ، چراغ های هدایت جامعه هستند که مسیر جامعه اسلامی را روشن نگه داشته اند.
شیراز - محمدرضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت لایحه پیشنهادی این وزارتخانه را مبنی بر جداسازی حوزه ورزش از جوانان در کمیسیون تخصصی خود رد کرد.
جیرفت - سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه پس از ورود به جنوب کرمان از بیمارستان امام حسین (ع) در شهرستان منوجان دیدن کرد.
بندرعباس - محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری ، رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر و استاندار هرمزگان روز جمعه از مناطق سیل زده سه روز اخیر در شرق این استان دیدن کردند.
کیش – مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای رسیدن به اهداف سند در افق 1404(2025 میلادی) و در طول 10 سال آینده رشد بخش گردشگری باید بین 12 تا 14 درصد در سال باشد.
جیرفت - سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان قلعه گنج قبل از 22 بهمن امسال تجهیز و راه اندازی می شود.
بندرعباس- دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت :مقرر شد بیمارستان 96 تختخوابی رودان هرمزگان پس از تامین اعتبار 30 میلیارد ریالی تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
زابل- مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: نگاه غیر تخصصی ، صنعت گردشگری ایران را دچار چالش کرده است.
جیرفت - سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بزرگترین مانور عملیاتی و غیر نظامی مقابله با بلایای طبیعی در شهرستان جیرفت برگزار و تمامی اهداف این مانور محقق شد.

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

از شلمچه تا کربلا- گزارشی از سفرهای ماندگار مقامات دولت تدبیر و امید ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 40 سفر به شهرها و روستاهای مختلف کشور داشتند . معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان ...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»


EOF