بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی, چندی بعد از کشفِ حجاب

بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی, چندی بعد از کشفِ حجاب ...
ids.lib.harvard.edu ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ رسانه

کلیدواژه ها:#ایران، #حجاب، #شاه، #فاطمه، #قاجار، #پهلوی

بانوی قاجاری با لباسِ مَردانهٔ ‌اُروپایی ، مربوط به اواسطِ دوره پهلوی اول ، چندی بعد از کشفِ حجاب. فاطمه خانم ملکه اقدس (نیّره معظم) دختر شمس السلطنه و خازن الملک که بعدها همسر شاه قلیخان امیرمعظم پسر فصل بهار خانم (ایران الدوله) شد. متعلق به مجموعهٔ گیتی قاجار دولّو.
--- Showyourdual , H.R.158 ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
نمایش سلفی ناصرالدین‌شاه درکاخ گلستان...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ تاریخ
تهران-ایرنا- نمایشگاه عکس های دوره ناصری در حالی در کاخ گلستان برپاست که اولین عکس سلفی ناصرالدین شاه که در تالار آیینه انداخته، یکی از جذابیتهای این ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چهار شنبه سوری مبارك ...
roozenoo.blogspot.com ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ فرهنگ
چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبهٔ سال (سه‌شنبه شب) برگزار می‌شود. در شاهنامهٔ فردوسی اشاره‌هایی درباره بزم چهارشنبه‌ای...ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر ...
1host2u.ir ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

مرگ «غلامرضا پهلوی»؛ برادر شاه مخلوع ایران...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ مردم
غلامرضا پهلوی، برادر کوچکتر محمدرضا، شاه مخلوع ایران در سن ۹۴ سالگی در بیمارستان آمریکایی پاریس از دنیا رفت. *** تصویر مرگ «غلامرضا پهلوی»؛ برادر شاه...ادامه مطلب»


EOF