تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف

تلاش برای رفاه ملت/ سفر 40 وزیر و مدیر ارشد به استان های مختلف ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #آبادان، #آبیاری، #آذر، #آژانس_بین_المللی_انرژی، #اجرای_برجام، #ازدواج، #استان_گلستان، #اسلامی، #اصفهان، #اعتبار، #اقتصاد_ایران، #اقتصاد_مقاومتی، #الله، #ام_دی، #امور_خارجه، #انتخابات، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #انقلاب_فرهنگی، #اهواز، #ای_ایران، #ایران، #ایرج، #ایرنا، #ایمان، #بازنشستگی، #بخش_خصوصی، #برجام، #برنامه_پنجم_توسعه، #برکت، #بندرعباس، #بوشهر، #بومی، #بیرجند، #بیمارستان، #بیمه، #تجهیزات، #تحریم، #تعالی، #توسعه_پایدار، #تومان، #تویسرکان، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جهانی، #حاجی، #حجت_الاسلام، #حسن_روحانی، #حضرت، #حفاظت_محیط_زیست، #خبر، #خراسان، #خراسان_جنوبی، #خوزستان، #دارایی، #دانشگاه، #دولت، #دولت_یازدهم، #دکتر_روحانی، #رضا_ملک، #روحانی، #ریال، #زاهدان، #ساری، #سازمان_انرژی_اتمی، #سازمان_حفاظت_محیط_زیست، #سازمان_میراث_فرهنگی، #سازمان_میراث_فرهنگی،_صنایع_دستی_و_گردشگری، #سربداران، #سرمایه_گذاری، #سلامت، #سمنان، #سوسنگرد، #شاپور، #شبانه_روزی، #شهرسازی، #شهرستان، #شهرها، #صادرات، #صنایع_دستی، #عبدالحمید، #علوی، #علی_جنتی، #فاطمه، #فرهنگ، #قائم، #قم، #قیام، #مجتبی، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #محمود_علوی، #محیط_زیست، #مدرسه، #مردم، #مسعود_سلطانی_فر، #مسلح، #مشهد، #مصرف_انرژی، #معاون_رئیس، #معصومه، #معصومه_ابتکار، #معماری، #ملت، #موفقیت، #میراث_فرهنگی، #نمایندگان_مجلس، #هاشمی، #همدان، #هنر، #ورزش، #وزارت_آموزش_و_پرورش، #وزارت_اطلاعات، #وزارت_امور_خارجه، #وزارت_بهداشت، #وزارت_تعاون، #وزارت_جهاد، #وزارت_جهاد_کشاورزی، #وزارت_دفاع، #وزارت_صنعت،_معدن_و_تجارت، #وزارت_علوم، #وزیر، #وزیر_اقتصاد، #وزیر_راه، #وزیر_راه_و_شهرسازی، #وزیر_فرهنگ_و_ارشاد_اسلامی، #وزیر_نفت، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت، #پتروشیمی، #پرونده_هسته_ای_ایران، #پزشک، #پی_ام_دی، #پیروز_حناچی، #چهارشنبه، #کاشان، #کرج، #کمبود_نقدینگی، #کیش، #گرگان، #گلستان، #گمرک، #گمرک_جمهوری_اسلامی_ایران

معاونان رئیس جمهوری ، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها ، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات مردم بودند.
معاونان رئیس جمهوری ، وزرا و معاونان آنان در هفته ای که گذشت در 40 سفر جداگانه به شهرها ، روستاها و مراکز استانها پیگیر پیشرفت طرح های دولت و حل مشکلات مردم بودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ، همزمان با سفر دولتمردان به مناطق مختلف کشور ، رئیس جمهوری در یک برنامه زنده تلویزیونی با مردم سخن گفت و خدمت به مردم بزرگ ایران را برای خادمین افتخار دانست .
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این برنامه تلویزیونی با اشاره به بسته شدن پرونده پی ام دی در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد : این موفقیت نشان داد که این نظام هم با مردم خود و هم با جهانیان با صداقت سخن می گوید و به عهد خود وفادار است و اگر عهدنامه و معاهده ای را امضاء و قبول کرده ، به آن پایبند خواهد بود.
وی با بیان اینکه پیروزی ملت ایران در بسته شدن پرونده پی ام دی یک موفقیت و پیروزی بزرگ اخلاقی ، سیاسی و حقوقی بود ، گفت: یکی از مراحل موفقیت ملت ایران در صحنه مسایل سیاسی و بین المللی متبلور و ظاهر شد.
دکتر روحانی خاطرنشان کرد: به ملت بزرگ ایران ، این توفیق را که آغازی خواهد بود ، برای حرکت های بعدی ، به عنوان یک موفقیت بزرگ بخاطر ایستادگی ، صبر ، تحمل وحمایت شان و همچنین هدایت های مقام معظم رهبری و همه مسئولینی که در این راستا تلاش کردند ، تبریک می گوییم.
رئیس جمهوری با بیان اینکه مسئولین وزارت امور خارجه ، سازمان انرژی اتمی و وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح بار سنگین حل و فصل پی ام دی را بر دوش داشتند ، اظهار داشت: به ملت ایران عرض می کنم که حل و فصل این مسأله که از لحاظ حقوقی و فنی بسیار پیچیده بود ، در سایه فضای تعامل ، با دنیا به وجود آمد
دکتر روحانی خطاب به ملت ایران گفت: امروز تقریبا راه برای اجرای برجام هموار شده ، گام های بزرگی طرف مقابل برداشته است ، در برابر آن گام ها ، گام هایی هم جمهوری اسلامی ایران برداشته است و گام های نهایی ظرف یکی دو هفته آینده برداشته خواهد شد.
رئیس جمهوری گفت: به ملت بزرگ ایران عرض می کنم که در دی ماه تحریم ها برداشته خواهد شد و ان شاء الله یکی از وعده های دولت یازدهم در انتخابات به مردم عملیاتی خواهد شد و زنجیره تحریم از پای اقتصاد ایران برداشته و راه برای تعامل بیشتر با جهان بازتر خواهد شد.
وی گفت: دولت یازدهم به حمایت های مداوم مردم بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی افتخار می کند و خدمت کردن به این مردم بزرگ ، افتخاری برای خادمین خواهد بود.
رئیس جمهوری ادامه داد: ما باید خودمان را برای تحرک اقتصادی آماده کنیم ، دولت در انجام وعده هایی که برای برداشتن موانع به مردم داده بود ، به توفیقاتی دست پیدا کرده است و حال این بخش خصوصی ، فعالان اقتصادی و کارآفرینان هستند که باید در فضای بوجود آمده وارد فعالیت شوند.
دکتر روحانی خاطرنشان ساخت: امیدوارم ماه مبارک ربیع المولود ، ماه فعالیت بیشتر برای همه مسئولین باشد و در این ماه شاهد فعال شدن همه بخش های مردمی برای رفاه عمومی در جمهوری اسلامی ایران باشیم و همه ما بتوانیم از این فرصت به وجود آمده به خوبی بهره برداری کنیم.
اما در هفته ای که گذشت معاونان رئیس جمهوری ، وزرا و معاونان آنها بیشترین حجم سفر به شهرها ، روستاها و مراکز استانها داشتند و در 40 سفر جداگانه پیگیر طرح های دولت و حل مشکلات مردم بودند.
این سفرها جدا از سفرهای مقام های عالیرتبه استانی است که بی وقفه و شبانه روزی ادامه دارد .
شنبه بیست و یک آذر
قم - سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: قاطبه دانشجویان تعلقات دینی دارند و دینداری دانشگاهیان از میانگین جامعه بالاتر است.
یکشنبه بیست و دو آذر
ساری - علیرضا دائمی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو گفت :در حوزه سخت افزاری ، امکانات و تجهیزات صنعت آب و برق مشکلی نداریم اما وجود تناقض اطلاعات پایه ای آب و برق چالش جدی این صنعت است.
دوشنبه بیست و سه آذر
اهواز- عباس کشاورز معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت رویکرد بخش کشاورزی را کاهش تقاضای آب عنوان کرد و گفت: در زمینه حمایت از محصولات کشاورزی باید برای بهره وری آب خط قرمز تعریف شود.
معاون وزیر کشاورزی : آب ، خط قرمز کشاورزی شود
بیرجند - جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت با بیان اینکه یکی از محورهای اصلی توسعه خراسان جنوبی حوزه معدن است گفت: ژئوفیزیک هوایی کمک بسیاری به اکتشاف معدن در این حوزه خواهد کرد.
سه شنبه بیست و چهار آذر
زاهدان- علی اکبر سیاری معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعیین کننده قوانین مربوط به سلامت هستند مردم باید با برگزیدن فردی مناسب در انتخابات پیش رو به ارتقا این شاخص در کشور کمک کنند.
کیش - علی مراد خانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنر ویترین ، نماد و شناسنامه یک تمدن و ملت و یک جریان نسلی است.
گرگان - علی وطنی معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به 960 میلیارد ریال کمک دولتی به شرکت های دانش بنیان دانشگاه ها در سال 93 و سهم اندک گلستان ، گفت: این معاونت از طرح هایی که منجر به توسعه پایدار استان گلستان شود ، حمایت می کند.
چهارشنبه بیست و پنج آذر
مشهد- عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: نقش ویژه برند در حوزه انتقال مفاهیم فرهنگی جامعه غیر قابل انکار است و باید به این موضوع بیش از گذشته توجه شود.
کرج- عباس کشاورز معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی از تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در بخش های مختلف کشاورزی خبر داد.
گرگان - محمد خزاعی معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان های سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: در شرایط کنونی کشور افزایش تولید و ایجاد فرصت های اشتغال یکی از حوزه های دفاع از کشور محسوب می شود و باید با مدیریت صحیح و علمی بر این کاستی ها غلبه کرد.
بندرعباس- سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال شماراستانهای دارای هیات نظارت بر چاپ ونشر از پنج استان به 10 استان رسید.
مشهد- پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی گفت : ایران متعهد به کاهش 12 درصدی میزان تولید گاز دی اکسید کربن در دوران پساتحریم است.
مشهد- معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تداوم شرایط فعلی زندگی بشر بدون مدیریت نوین الگوی عرضه و مصرف انرژی امکان پذیر نیست و رویکرد بهره مندی از انرژی های تجدیدپذیر برای جوامع انسانی غیرقابل اجتناب است.
بوشهر- علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: در دومین سال از اجرای طرح تعالی مدیریت مدارس امسال براساس آمادگی استان ها این طرح درهشت هزار مدرسه کشور در دست اجراست.
مشهد- عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از رشته های ورزشی دارای برند جهانی است.
آبادان- عباس شعری مقدم معاون وزیر نفت بسته شدن پرونده هسته ای ایران در شورای حکام و اجرایی شدن برجام را عاملی موثر در شکوفایی و رونق صنعت نفت و پتروشیمی عنوان کرد.
سمنان - محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : با حمایت های دولتی ، 21 بیمارستان در سراسر کشور با بیش از دو هزار و 160 تخت در فهرست بهره برداری قرار دارد.
سبزوار- رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بسیاری از مرگ و میرها در ایران به دلیل گسترش بیماریهای غیرواگیر است.
مشهد- شاپور محمدی معاون اقتصادی وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: مشکل اقتصاد کشور کمبود نقدینگی نیست ، منابع مالی و نقدینگی وجود دارد اما اینکه این منابع چگونه حرکت داده می شود و به کجا می رود مهم است.
مشهد- محمد رضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: برند زمینه حضور گردشگران خارجی را در داخل کشور فراهم می کند.
قم - حجت الا سلام و المسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه تمامی کارکنان وزارت اطلاعات ، دلدادگان حضرت زهرا سلام الله علیها هستند ، گفت: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی وجود دارد به سبب لطف خداوند و عنایات حضرت فاطمه زهرا (س)است.
گرگان - مسعود کرباسیان معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: سرمایه گذاری روی صادرات کالا از محورهای اساسی اقتصاد مقاومتی است.
آبادان- محمد حاجی آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ادغام سازمان های بیمه گر پایه ، گفت:موضوع ادغام سازمان های بیمه گر پایه در برنامه پنجم توسعه مطرح شد ، اما شرایط اجرای آن فراهم نشد که این اقدام می تواند به تجمیع منابع ، افزایش بهره وری منابع و صرفه جویی کمک کند.
اهواز - ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: برای دلجویی از پزشک غیر بومی و جلوگیری از اتفاقات ناگوار و بررسی اتفاق رخ داده در بیمارستان شهید چمران سوسنگرد به خوزستان آمدم.
مشهد- محمد رضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: بسته حمایتی بیمه ایران برای اشتغال ، تحصیل ، ازدواج جوانان و اوقات فراغت ظرف سه هفته آتی در اختیار همگان قرار می گیرد.
پنجشنبه بیست و شش آذر
سبزوار- علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : جنبش سربداران از مهمترین جنبشهای عمیق و تاثیرگذار در جهان بوده است.
سبزوار- محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: مردمی بودن ، عدالتخواهی و دینمداری از مولفه های قیام سربداران است.
سبزوار- مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: سربداران در سایه ایمان قوی و یقین به حقانیت اهداف ظهور کرد.
کاشان- مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ابراز امیدواری کرد که طرح آمایش آموزش عالی تا دو ماه آینده در شورای عالی انقلاب فرهنگی نهایی و به وزارت علوم ابلاغ شود.
بوشهر- علی اصغر توفیق معاون پژوهش وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: صنعت و دانشگاه باید به عنوان دو شریک در کنار هم باشند و این وزارتخانه به دنبال ایجاد فرصت بیشتر برای حضور دانشگاه در صنعت است.
گرگان - حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ، با تاکید بر اینکه ملت ایران به پشتوانه جانفشانی شهدا ، دشمنان را سر میز مذاکره نشاند ، گفت:افتخاراتی که نظام جمهوری اسلامی ایران به دست آورده به برکت جانفشانی شهدا و ایثارگران است.
همدان- سید حسن هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور عصر پنجشنبه کلنگ طرح ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان 152 تختخوابی قائم شهرستان تویسرکان در استان همدان را به زمین زد.
اصفهان- علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش گفت: پرداخت پاداش بازنشستگان این وزارتخانه نیازمند یکهزار و 50 میلیارد تومان اعتبار است.
مشهد- احمد میدری معاون رفاه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: نیمی از بودجه ای که باید صرف افزایش رفاه و کاهش فقر می شد به صندوق های بازنشستگی لشگری و کشوری داده شد.
جمعه بیست و هفت آذر
ساری - ناصر کلانتری قائم مقام معاون بهداشت وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح پزشک خانواده در سطح کشور برای فراگیری به حمایت های بیشتر شرکت های بیمه ای دارد.
کرج- علیمراد اکبری معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به مشکلات خشکسالی و بحران آب درکشور ، گفت: کم آبی را با استفاده از روش های جدید آبیاری در بخش کشاورزی مدیریت خواهیم کرد.
کیش - محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، موازی کاری در امر پژوهش را خوب عنوان کرد و گفت: اگر افزودن به یافته ها با قابلیت های فکری و از سوی چند فرد یا نهاد مورد بررسی قرار گیرد نه تنها موازی کاری نیست بلکه خوب و مورد قبول است.

------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در...ادامه مطلب»

از شلمچه تا کربلا- گزارشی از سفرهای ماندگار مقامات دولت تدبیر و امید ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 40 سفر به شهرها و روستاهای مختلف کشور داشتند . معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان ...ادامه مطلب»

ِرئیس جمهوری در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم ایران مطرح کرد...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
تشکر از رهبر انقلاب، مجلس و مردم/ کمترین درآمد نفتی در 10 سال گذشته در سال 94/ لغو تحریمها در یک تا دو ماه آینده رئیس جمهوریی ضمن تشکراز ملت ایران، ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»


EOF