جرم آقای بازیگر در روز کریسمس بخشیده شد!

جرم آقای بازیگر در روز کریسمس بخشیده شد! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ رسانه

کلیدواژه ها:#، #Seemorgh.com، #آزاد، #آزادی، #اعلامیه، #الکل، #خانه، #رابرت_داونی_جونیور، #زندگی، #سلاح، #فرماندار، #قانونی، #هالیوود، #کالیفرنیا، #کریسمس

رابرت داونی جونیور به خاطر محکومیت‌های مواد مخدرش در دهه ۱۹۹۰ بخشیده شد. عفو رسمی داونی یکی از ۹۱ مورد عفوی بود که توسط جری براون فرماندار صادر شد.
رابرت داونی جونیور عفو شد
جری براون فرماندار کالیفرنیا کریسمس رابرت داونی جونیور را کمی شادتر کرد و محکومیت او به مواد مخدر را بخشید.
ستاره « مرد آهنی » به خاطر محکومیت‌های مواد مخدرش در دهه ۱۹۹۰ بخشیده شد. عفو رسمی داونی یکی از ۹۱ مورد عفوی بود که توسط جری براون فرماندار صادر شد. براون عفو کردن محکوم‌های گذشته را به عادت روز بیست و چهارم دسامبر خود بدل کرده است.
در ماه اکتبر ، داونی وارد تالار مشاهیر ایالت کالیفرنیا شد. او پیش از عید شکرگزاری در « برنامه زنده جیمی کیمل » حضور یافت و به شوخی گفت: « فکر می‌کنم من اولین نفر پذیرفته‌شده در این لیست باشم که قبلا در سیستم قضایی حضور داشته است. »
در اعلامیه عفو داونی آمده است: « با کامل کردن دوران محکومیت و داشتن رفتار خوب در جامعه از زمان آزاد شدن از زندان ، رابرت داونی جونیور دین خود به جامعه را ادا کرده و عفو کامل و بدون شرطش را به دست آورده است. »
داونی بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ چند بار دستگیر شد که اولین بار به خاطر حمل هرویین ، کوکایین و یک سلاح کوچک در حین رانندگی کردن در هالیوود بود. با فاصله کمی بعد از آن ، او به خاطر وارد شدن به خانه همسایه‌اش تحت تاثیر الکل و در حالی که در آزادی مشروط بود دوباره دستگیر شد. باز هم به او آزادی مشروط داده شد اما بعد از اینکه او در یک تست مواد مخدر به دستور دادگاه شرکت نکرد ، دستگیر و در لس‌آنجلس زندانی شد. بعد از عدم حضور در یک تست مواد مخدر دیگر ، او در سال ۱۹۹۹ دستگیر و به سه سال زندان محکوم شد اما سال بعد توانست زودتر از موعد از زندان بیرون بیاید.
عفوهای دولتی نمادین هستند و به معنی پاک شدن سابقه جنایی فرد محکوم نیستند ، اما می‌توانند به او اجازه دهند تا قانونی سلاح بخرند ، به عنوان یکی از اعضای هیات منصفه انجام وظیفه کنند یا در برخی شغل‌های دولتی مشغول به کار شوند. برای واجد شرایط عفو بودن ، حداقل باید یک دهه از آزاد شدن فرد از زندان گذشته باشد ، جرم جدیدی مرتکب نشده باشد و اگر هنوز در کالیفرنیا زندگی می‌کند ، یک گواهی اصلاح رفتار از دادگاه دریافت کند.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

امضای پیمان‌نامه حقوق کودک (۱۹۸۹) به جز آمریکا و سومالی ...
fa.wikisource.org ۱۳۶۸/۰۸/۲۹ تاریخ
پیمان‌نامه حقوق کودک یک کنوانسیون بین‌المللی است که حقوق مدنی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کودکان را بیان می‌کند. دولت‌هایی که این معاهده را امضا...ادامه مطلب»

مرور 21 روز شکنجه در خانه ای به نام جهنم/ اعظم هنوز زنده است... ...
inn.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
اعظم زنده است، اعظم بعد از 21 روز شکنجه توسط شوهرش، هنوز زنده است؛ او و دخترانش 21 روز آب و غذا نخوردند، اما هنوز زنده‌اند؛ هدیه و هانیه دختران پنج و ...ادامه مطلب»

قیام ۱۵ خرداد ...
1host2u.com 06/06/1963 تاریخ
پانزده خرداد ۱۳۴۲ مجموعه وقایعی است که در پی بازداشت روح‌الله خمینی در انتقاد به لایحه ی انجمن های ایالتی وولایتی منجر به تظاهرات در تهران و قم علیه د...ادامه مطلب»


EOF