پیروزی اینتر در حضور مورینیو

پیروزی اینتر در حضور مورینیو ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

کلیدواژه ها:#Seemorgh.com، #ایتالیا، #خانه، #رئیس

تیم فوتبال اینترمیلان موفق شد با نتیجه سه بر یک سامپدوریا را شکست دهد و سه امتیاز دیدار خانگی را کسب کند.
در آخرین بازی شنبه‌شب از هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا ، اینترمیلان(Inter Milan) در خانه میزبان سامپدوریا(Sampdoria) بود که در نهایت توانست حریف خود را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.
گل‌های این بازی را دانیلو ده‌آمبروسیو(Danilo D'Ambrosio) ، میراندا(Miranda) و مائورو ایکاردی(Mauro Icardi) به ثمر رساندند. به این ترتیب 'نراتزوری' به رتبه چهارم جدول رده‌بندی صعود می‌کند. ژوزه مورینیو(José Mourinho) به دعوت ماسیمو موراتی(Massimo Moratti) رئیس سابق باشگاه اینتر ، با حضور در ورزشگاه سن‌سیرو این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.
همچنین در دربی شهر ورونا ، هلاس(Hellas Verona) با نتیجه سه بر یک کیه وو(Chievo Verona) را شکست داد.
------
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
حسین فردوست صمیمی ترین دوست شاه بود! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ تاریخ
با عزیمت محمدرضا شاه به سوییس برای تحصیل در کالج ، فردوست تنها همکلاسی بود که با او به طور رسمی اعزام شد و طی این سال‌ها همچنان صمیمی‌ترین یار محمدرضا...ادامه مطلب»

تحویل بگیرید، ایران خودرو طلبکار شد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ خودرو
تبعات کمپین نخریدن خودرو شامگاه دوشنبه در همایشی با هدف بررسی ابعاد اقتصادی صنعت خودرو در تالار اجتماعات دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی م...ادامه مطلب»

اخذ مالیات از نهادهای خاموش و حذف یارانه ثروتمندان گامی جهت توزیع عاد...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۰/۰۶ سیاست
اخذ مالیات از نهادهای خاموش و حذف یارانه ثروتمندان گامی جهت توزیع عادلانه درآمد اخذ مالیات از نهادهایی که خود را ملزم به پرداخت مالیات نمی دانند و حذ...ادامه مطلب»

تساوی میلان در هفته پانزدهم سری A ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۵
میلان در دیداری خارج از خانه برابر کارپی به تساوی بدون گل رضایت داد. در ادامه رقابت‌های لیگ ایتالیا، میلان(A.C. Milan) در خانه کارپی(Carpi) و در ورزشگ...ادامه مطلب»

طلا و جواهر زیاد کار دست دختران دانشجو داد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ اخبار
شامگاه ١١ مهرماه بود که صدای زنگ خانه ٢ دختر دانشجو در تهرانپارس به صدا درآمد. تصور می‌کردند پیک رستوران است.در آپارتمان را باز کردند اما با صحنه وحشت...ادامه مطلب»


EOF