چاپ فلکس چاپ فلکس | عاطفه

چاپ فلکس چاپ فلکس | عاطفه...
botanic.ir ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ خ.ا.ب.

کلیدواژه ها:#Botanic.ir، #بنر_كُره_ای، #بنر_چينی، #تابلو، #دستگاه_چاپ، #عاطفه، #فلكسی، #فلكسی_فيس، #مقاومت، #چاپ_فلکس

با گسترش این شاخه از صنعت چاپ در حال حاضر امکان چاپ بسیاری از تبلیغات محیطی با این تکنولوژی و بر روی متریال فلکس فراهم شده است.
فلكسی ، فلکس يا به عبارت صحیح تر ” فلكسی فيس ”متريالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده ، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود . فلكسی یا فلکس دو نوع چينی و كُره ای دارد ، نوع چينی آن معمولا 18 اُنس و نوع كُره ای آن 20 اُنس ميباشد ، متريال فلكسی به جنسی اطلاق ميشود كه نور را از خود عبور ميدهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده ميشود ، بنر نيز مثل فلكسی دو نوع چينی و كُره ای دارد و هر دو نوع آن گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چينی با بنر كُره ای در كيفيت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر كُره ای از كيفيت چاپ بالا و همچنين مقاومت بالاتری نسبت به بنر چينی برخوردار است ، بنرهايی كه برای استفاده معمولی ميباشد معمولا ده اُنس چاپ ميشوند ولی اگر بنر را برای تابلوهای سر در فروشگاه استفاده ميكنيد كه قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصيه ميشود از بنر سيزده اُنس استفاده كنيد ، البته ميتوانيد در اين مورد با تابلو ساز خود مشورت كنيد .
نوع دستگاه چاپ نيز در بالا بودن كيفيت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به اين معنی كه اگر شما برای چاپ خود از بنر كُره ای استفاده كنيد ولی دستگاهی كه با آن چاپ ميكنيد دارای كيفيت پايين چاپ باشد ، كار شما از كيفيت بالايی برخوردار نخواهد بود.
در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد.

------...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چاپ دیجیتال چیست؟ (کلیات چاپ دیجیتال ...
arti.ir ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ خ.ا.ب.
چاپ دیجیتال چیست؟ در این مقاله قصد داریم تمام موارد، متریالها، پوششها، سطوح چاپی، قابلیتها مختلف و اونواع روشهایی که در چاپ دیجیتال وجود دارد را توضیح...ادامه مطلب»

چاپ ژورگراف - بنر چیست؟...
abolfazloliannejad.blogfa.com ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ خ.ا.ب.
بنر پیامی است که به شکلی هنری ، شامل تصاویر و متون ، روی پارچه ها با موادی خاص نقش می بنددکه بر اساس نیاز سفارش دهنده تهیه می شود . بنر بیشتر استفاده ...ادامه مطلب»

چاپ سولیت ...
botanic.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ خ.ا.ب.
بزرگترین حسن چاپ فضای خارجی نسبت به سایر چاپ ها مقاوم بودن آن در تمام شرایط جوی می باشد. سوليت متریال مخصوص چاپ فضای خارجی است که به صورت ایندور و اوت...ادامه مطلب»

کاغذ کرافت ...
botanic.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ خ.ا.ب.
توضيح فارسي : کرافت لاینر: کاغذی که برای ورق سازی و کارتن سازی مورد استفاده قرار میگیرد . گرماژ مصرفی این کاغذ 115،120،125 و 127 گرم میباشد . این کاغذ...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در همایش بزرگداشت روز شهید: شهدا به همه ایرانیان آموختند ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ اخبار
رییس جمهوری در سومین همایش بزرگداشت روز شهید با تجلیل و ستایش از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و صبر و مقاومت خانواده معظم این شهدای...ادامه مطلب»


EOF