شکست ایران در دومین دیدار تدارکاتی با فرانسه | فدراسیون والیبال ایران

شکست ایران در دومین دیدار تدارکاتی با فرانسه | فدراسیون والیبال ایران...
iranvolleyball.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

کلیدواژه ها:#Iranvolleyball.com، #اعتراض، #المپیک، #امیر_غفور، #انتخابی_المپیک، #ایران، #ایرانی، #تهران، #تیم_ملی، #جهانی، #حمزه_زرینی، #رائول_لوزانو، #سرمربی_تیم_ملی، #سعید_معروف، #شهرام_محمودی، #عادل_غلامی، #فدراسیون، #فرانسه، #فرانسوی، #فرهاد، #فرهاد_ظریف، #فرهاد_قائمی، #لیگ_جهانی، #مجتبی، #مجتبی_میرزاجانپور، #مسابقات_انتخابی، #ملی_پوشان، #مهدی_مهدوی، #موسوی، #هارنس، #والیبال، #والیبال_ایران، #ژاپن

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه تدارکاتی خود با قهرمان لیگ جهانی مغلوب ملی پوشان فرانسه شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ، دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه از ساعت 8 و 30 دقیقه امشب به وقت تهران در سالن والیبال شهر هارنس فرانسه آغاز شد.
تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20 ، 25 بر 19 و 25 بر 21 مغلوب این تیم شد.
ترکیب تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه شامل میلاد عبادی پور ، مجتبی میرزاجانپور ، فرهاد ظریف ، سعید معروف ، امیر غفور ، عادل غلامی و سید محمد موسوی بود.
فرهاد قائمی و شهرام محمودی به دلیل مصدومیت در این مسابقه به زمین نرفتند و میرزاجانپور و عبادی پور در ابتدای مسابقه به طرف آنان رفتند و به نوعی از آنان برای حضور در مسابقه رخصت گرفتند.
آنتونن روزیر ، بنجامین تونیوتی ، کوین تیلی ، کوین لوروکس ، نیکلاس لوگاف ، تافا تاکانیکو و ژنیا گربنیکوف نیز بازیکنان آغاز کننده تیم فرانسه در این مسابقه بودند.
دو هزار تماشاگر در سالن والیبال هارنس فرانسه شاهد این مسابقه بودند که بیش از 100 نفر آنان ایرانی ها و هواداران پر انرژی تیم ملی والیبال کشورمان بودند.
در اواخر ست نخست این مسابقه رائول لوزانو سرمربی تیم ملی ایران مهدی مهدوي و حمزه زريني را در تعویضی دو نفره جایگزین سعید معروف و امیر غفور کرد اما این تعویض نیز مانع شکست تیم ایران نشد.
در ست دوم ترکیب تیم ایران همانند آغاز مسابقه بود اما در نیمه های ست مهدی مرندي هم به ميدان آمد. حمزه زرینی و مهدی مهدوی نیز در ست دوم به زمین مسابقه رفتند. در نهایت این ست نیز 25 بر 19 به سود فرانسه به پایان رسید.
کریستوف لوکو و احسان رجائیان به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و در ست های دوم و سوم اشتباهات در قضاوت خود داشتند که اعتراض تیم ایران را نیز به دنبال داشت. این اشتباهات باعث افزایش اختلاف پوئن های تیم ایران با حریف فرانسوی در ست های دوم و سوم شد.
در ست سوم ايران بازي خوبي از خود به نمايش گذاشت اما نتوانست اختلاف امتیاز خود را با حریف به حداقل برساند.
ملی پوشان ایران در مسابقه نخست که شب گذشته برگزار شد ، سه بر یک مغلوب فرانسه شدند.
تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه در ژاپن آغاز می شود ، آماده می کند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
معرفی 14 بازیکن تیم ملی والیبال برای انتخابی المپیک ...
tabnak.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران 14 بازیکن تیم کشورمان را برای حضور در این رقابت ها معرفی کرد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران 14 بازیکن شرکت ک...ادامه مطلب»

پیروزی تاریخی ایران مقابل روسیه...
sport.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
لیگ جهانی والیبال پیروزی تاریخی ایران مقابل روسیه تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود با روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن، موفق به کسب نخستین پیرو...ادامه مطلب»

کار بزرگ شاگردان ولاسکو / ایتالیا یکبار دیگر برابر قدرت ایران زانو زد ...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
والیبال جام قهرمانان قاره‌ها- ژاپن؛ کار بزرگ شاگردان ولاسکو / ایتالیا یکبار دیگر برابر قدرت ایران زانو زد + جدول تیم ملی والیبال ایران در یک بازی تماش...ادامه مطلب»

والیبال ایران آمریکا را شکست داد/تعظیم قهرمان‌لیگ‌جهانی به شاگردان کوا...
ilna.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
در سومین دیدار تدارکاتی؛ والیبال ایران آمریکا را شکست داد/تعظیم قهرمان‌لیگ‌جهانی به شاگردان کواچ کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان درسومین دیدار دوس...ادامه مطلب»

ایران یک – آمریکا ۳ / والیبالیست های ایرانی حریف آمریکا نشدند...
upna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود در مسابقات لیگ جهانی 2016 را با شکست پشت سر گذاشت. ... به گزارش یوپنا، تیم ملی والیبال ایران، دومین دیدار خود د...ادامه مطلب»


EOF