قهرمانی استان گیلان در مسابقات والیبال پست بانک

قهرمانی استان گیلان در مسابقات والیبال پست بانک ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۹

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #استان_گیلان، #ایران، #ایسنا، #بازار، #بسیج، #تهران، #حضرت، #خرمشهر، #رامسر، #مازندران، #مسابقات_قهرمانی_والیبال، #مقاومت، #مهدی، #میلاد، #والیبال، #پست_بانک_ایران، #گلستان، #گیلان

مسابقات قهرمانی والیبال

* * * والیبالیست‌های پست بانک استان گیلان عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات سراسری والیبال بانک را از آن خود کردند.
به گزارش سرویس بازار ایسنا ، در پنجمین دوره مسابقات سراسری والیبال پست بانک ایران که به‌مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) و سالروز آزادسازی خرمشهر تحت عنوان "جام ولایت" به میزبانی حوزه مقاومت بسیج در مجموعه فرهنگی – ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد ، پس از تیم گیلان تیم‌های تهران و منطقه مرکزی به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را بدست آوردند.
تیم گیلان در این دوره از مسابقات توانست تمامی حریفان را یکی پس از دیگری شکست داده و با کسب حداکثر امتیاز به مقام قهرمانی برسد. این درحالی‌ است که تیم‌های تهران و منطقه مرکزی هریک با دو عنوان قهرمانی نتوانستند از پس این تیم برآیند و گیلان توانست نوار قهرمانی‌های آنان را قطع کند.
همچنین در این دوره از مسابقات تیم‌های منتخب استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی و استان‌های مازندران و گلستان به ترتیب در رده‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
نهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۸۴/۰۳/۲۷ تاریخ
انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۴ خورشیدی نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران بود، که طی دو مرحله در تاریخ ۲۷ خرداد و ۳ تیر همان سال بر‌گز...ادامه مطلب»

19 استان در سوگ فاجعه منا ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اخبار
پیکر مطهر جمعی از حجاج جان‌باخته شهرستان‌ها که در فاجعه غمبار «منا» قربانی بی‌تدبیری سعودی‌ها شدند، امروز دوشنبه در برخی از مراکز استان‌ها تشییع و برا...ادامه مطلب»

تاسیس حزب توده ایران...
fa.wikipedia.org 02/10/1941 تاریخ
بلافاصله پس از تبعید رضاشاه پهلوی و آزادی زندانیان سیاسی، عده‌ای از اعضای جوان‌تر «۵۳ نفر» مارکسیست مشهور، از جمله ایرج اسکندری، بزرگ علوی، عبدالحسین ...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

با غیرقانونی خواندن مسدود کردن حساب‌های بانکی‌ دایی: به دادسرا نمی‌رو...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ مردم
اسطوره فوتبال ایران با بیان اینکه برای کمک به مردم کرمانشاه از هیچ نهاد دولتی کمک نگرفته، عنوان کرد در این‌باره فقط به مردم پاسخگو است. علی دایی در گف...ادامه مطلب»


EOF