پزشکیان: فیش های حقوقی بیشتر از اختلاس سه هزار میلیاردی برجسته شد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول مجلس دهم گفت: جریان فیش های حقوقی نامتعارف حرف تازه ای نیست ام

پزشکیان: فیش های حقوقی بیشتر از اختلاس سه هزار میلیاردی برجسته شد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول مجلس دهم گفت: جریان فیش های حقوقی نامتعارف حرف تازه ای نیست ام...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Dolat.ir، #آذرشهر، #اختلاس، #اسلامی، #اسکو، #اعتراض، #افکار، #ایرنا، #بازرسی، #تبریز، #دولت، #مجلس، #مجلس_دهم، #مجلس_شورای_اسلامی، #مردم، #مسعود_پزشکیان، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت


نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول مجلس دهم گفت: جریان فیش های حقوقی نامتعارف حرف تازه ای نیست اما بیشتر از اختلاس سه هزار میلیاردی و با هدف منحرف کردن افکار عمومی برجسته سازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، مسعود پزشکیان در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه بارها در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به حقوق های نامتعارف اعتراض کرده ام .
وی با طرح این سوال که چرا تسهیلات اعطایی میلیاردی که به مطالبه های معوق بانک ها تبدیل شده است ، برجسته سازی نمی شود ، گفت: برجسته سازی حقوق های نامتعارف با هدف منحرف کردن افکار عمومی از اختلاس ها و تسهیلات میلیاردی و معوق صورت گرفت.
وی افزود: رسانه ها و سیستم بازرسی باید اختلاس ها ، تسهیلات معوقه و حقوق های نامتعارف را در تمامی سازمان ها و نهادها تا حصول نتیجه دنبال کنند.
به گزارش ایرنا بازنشر فیش های حقوقی نامتعارف که جریانی دیرینه در سطح کشور بوده و گاه مورد دستکاری قرار گرفته است ، طی هفته ای که گذشت مهمترین موضوع مورد بحثِ روزنامه های اقتصادی و سوژه جدید برخی از دلواپسان بود.
این در حالی است که دلسوزان نظام طی روزهای اخیر اقدام دولت در برخورد با تخلف های مربوط به حقوق های نا متعارف را قابل تشویق می دانند و نسبت به فضاسازی های منتقدان و انحراف افکار عمومی از فسادهای بزرگ مالی دولت گذشته هشدار می دهند.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

مجلس از توضیحات ظریف قانع شد ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۰/۱۶ سیاست
پس از پاسخ وزیر امور خارجه به سوالات نمایندگان؛ مجلس از توضیحات ظریف قانع شد محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای هیچ ...ادامه مطلب»

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در...ادامه مطلب»

وزیر اطلاعات: به برکت همدلی و همزبانی، امنیتی پایدار در کشور برقرار ا...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ اخبار
وزیر اطلاعات گفت: به برکت همدلی و همزبانی و انسجام میان ملت و نظام و اتحاد نیروهای مسلح ارتش ، سپاه ، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و قوه قضاییه ، امنی...ادامه مطلب»


EOF