رئيس کميته بين‌المللي پارالمپيک: مرگ گلبارنژاد بر بازي‌هاي پارالمپيک سايه انداخت

رئيس کميته بين‌المللي پارالمپيک: مرگ گلبارنژاد بر بازي‌هاي پارالمپيک سايه انداخت...
4khabar.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۹

کلیدواژه ها:#، #4khabar.ir، #بهمن، #خبر

تسنيم/ رئيس کميته بين المللي پارالمپيک مرگ دوچرخه سوار ايران را اتفاقي غم‌انگيز خواند که بر بازي هاي پارالمپيک سايه انداخت.
بهمن گلبار‌نژاد در دوچرخه سواري ماده C4 دچار آسيب‌ديدگي شد و در صحنه درمان موقت اما به هنگام انتقال به بيمارستان دچار ايست قلبي شد. کميته بين المللي پارالمپيک در اين خصوص بيانيه‎اي را بر روي سايت خود منتشر کرد.
سر فيليپ کريون ، رئيس کميته بين المللي پارالمپيک با تاسف انگيز خواندن مرگ گلبارنژاد گفت: قلب ما از اين خبر شکست و با خانواده ، دوستان و کميته ملي پارالمپيک ايران همدردي مي‎کنيم. خانواده پارالمپيک در اين اتفاق غم انگيز در کنار هم حضور دارند. اتفاقي که بر اين پارالمپيک بزرگ در ريو سايه افکند.
---تسنيم/ رئيس کميته بين المللي پارالمپيک مرگ دوچرخه سوار ايران را اتفاقي غم‌انگيز خواند که بر بازي هاي پارالمپيک سايه انداخت. بهمن گلبار‌نژاد در دوچرخه سواري ماده C4 دچار آسيب‌ديدگي شد و در صحنه درمان موقت اما به هنگام انتقال به بيمارستان دچار ايست قلبي شد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»


EOF