خودروی فوق العاده تمام‌الکتریکی مرسدس بنز

خودروی فوق العاده تمام‌الکتریکی مرسدس بنز ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ خودرو

کلیدواژه ها:#، #2015، #Seemorgh.com، #آلمان، #آلمانی، #بازار، #بنز، #خبرآنلاین، #خودرو، #مرسدس، #مرسدس_بنز، #چین


کارخانهٔ کنونی مرسدس بنز در شهر برمن آلمان ، به‌زودی محلی برای تولید خودروهای تمام الکتریکی مرسدس خواهد شد.
خودروهای تمام الکتریکی مرسدس بنز در راه است
به گزارش پدال ، شهر برمن آلمان خانهٔ خودروهای تمام الکتریکی آیندهٔ مرسدس بنز خواهد بود. شروع کار این پروژه با ساخت نسخهٔ تولیدی طرح مفهومي تمام الکتریکی EQ خواهد بود؛ اما این SUV الکتریکی تنها محصول تمام برقی مرسدس نخواهد بود چراکه این شرکت قصد دارد در آینده طیف وسیعی از این خودروها را به تولید برساند. حتی سازندهٔ آلمانی در نظر دارد برای محصولات تمام الکتریکی خود برندی مجزا تأسیس کند. اولین محصول این برند جدید تا پایان دههٔ جاری معرفی خواهد شد؛ اما به دنبال افزایش تعداد خودروهای الکتریکی ، مرسدس بنز طرح عرضهٔ 10 مدل خودروی تمام برقی را تا سال 2025 در دست اجرا دارد که در کارخانه‌های مختلف این شرکت در سراسر جهان به تولید خواهند رسید.
مرسدس بنز قصد دارد با اختصاص کارخانهٔ برمن به تولید محصولات تمام الکتریکی ، هزینه‌های تولید آن‌ها را کاهش دهد. همچنین استراتژی شرکت‌های بزرگی چون مرسدس بنز برای محصولات آیندهٔ خود بر ویژگی‌هایی چون اتصال ، اشتراک‌گذاری و الکتریکی تمرکز دارد. مدیرعامل مرسدس « دیتر زیتچه » گفته است که خودروهای برقی تا سال 2015 حدود 15 تا 25 درصد از کل فروش شرکت را به خود اختصاص خواهند داشت. بدین ترتیب مرسدس بنز از هم‌اکنون در حال گام برداشتن در این مسیر است و برای رسیدن به این هدف قصد گسترش بازار خودروهای تمام الکتریکی را در کشورهایی مانند چین دارد.


کارخانهٔ برمن مرسدس بنز در حال حاضر به تولید محصولاتی با موتورهای درون‌سوز و همین‌طور نمونه‌های پلاگین‌هیبریدی کلاس‌های C و GLC مشغول است؛ اما در کنار خودروی تمام الکتریکی EQ ، مرسدس بنز نسخهٔ هیدروژنی پیل سوختی GLC را هم خواهد ساخت.

این خودرو در سال 2017 معرفی می‌گردد. در سوی دیگر باطری‌های مدل EQ هم از نوع لیتیوم‌یون خواهد بود اما این باطری‌ها نمونه‌های جدید هوشمندی خواهند بود که در آلمان توسط شرکت اقماری « Daimler subsidiary Accumotive » ساخته می‌شوند. تولید این باطری‌های جدید در سال 2018 آغاز خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»

ایران مرکز فعالیتهای صنعتی ، معدنی و تجاری است / آغاز همکاری های صنعت...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ اخبار
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر اقتصاد ،‌رسانه انرژی و فناوری ایالت باواریای آلمان و معاون نخست وزیر این ایالت و هیات همراه گفت : کشور...ادامه مطلب»

سیرتکامل خودروی فوتبالیست‌های ایرانی از پراید و رنو تا پورشه و مازراتی...
sport.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۰۶ خودرو
پیشرفت فوتبالیست‌ها در زندگی‌شان فقط به بعد ورزشی آنها محدود نمی‌شود، آنها به موازات این‌که در فوتبال پیشرفت می‌کنند در سطوح دیگر زندگی خصوصی و اجتماع...ادامه مطلب»


EOF