چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟

چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟...
chibepoosham.com ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ خ.ا.ب.

کلیدواژه ها:#Chibepoosham.com، #جین

شلوارهای جین یکی از محبوب ترین اجزای کمد لباس هر خانمی هستند که نقش مهمی را در خوش تیپ شدن ما بازی می‌کنند. این لباس‌ها بسیار شیک و تطبیق پذیر و برای بیشتر موقعیت‌ها مناسبند. اندازه بودن این شلوارها هم اهمیت زیادی دارد و اگر شلوار جین زیادی گشاد یا تنگ باشد دچار مشکل می‌شویم و علاوه بر راحت نبودن تیپ ما نیز خراب خواهد شد. اما اگر به هر دلیلی شلوار جین فیت بودن خود را از دست داد چه کنیم؟ معمولا این مشکل بر اثر شستشو یا تغییر وزن بدن به وجود می‌آید. چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟

اگر شلوار جین شما گشاد است:
برای تنگ‌تر کردن شلوار جین آن را با آب داغ بشویید. آب داغ به جمع شدن الیاف و کوچک‌تر شدن آن کمک می‌کند.
برای تنگ‌تر کردن شلوار جین آن را در قسمت تنظیمات داغ خشک کن قرار دهید. مشابه آب داغ هوای داغ نیز اثر جمع کنندگی دارد.
اگر تنها در کمر مشکل دارید و بقیه شلوار اندازه است یک تکه کش عریض به قسمت پشت کمر آن بدوزید تا اندازه شود.
اگر شلوار جین شما تنگ است:
برای گشاد تر کردن شلوار جین روی آن آب ولرم اسپری کنید و سپس در جهتی که تنگ است بکشید تا گشاد تر شود.
برای گشاد تر کردن شلوار ، شلوار جین خود را بپوشید و داخل وان آب گرم بنشینید. به این ترتیب شلوار بازتر و اندازه شما خواهد شد.
قسمت کمر شلوار را بشکافید تا فاق آن کوتاه تر و گشاد تر شود. می‌توانید این کار را به خیاط بسپارید تا تمیزتر و حرفه ای تر انجام دهد.
---شلوارهای جین یکی از محبوب ترین اجزای کمد لباس هر خانمی هستند که نقش مهمی را در خوش تیپ شدن ما بازی می‌کنند. چطور شلوار جین را اندازه کنیم؟ ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

روایت شبکه چینی از اظهارات روحانی ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۲ اقتصاد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : شبکه ˈسی.ان.تی.ویˈ چین گفت رییس جمهور ایران پس از دیدار با شی جین پینگ رییس جمهور چین حمایت خود را از ایده ...ادامه مطلب»

قائم مقام وزیرخارجه: دیپلماسی بهترین گزینه حل اختلاف میان ملت‌ها است ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ اخبار
به گزارش خبرنگار ایرنا، «مرتضی سرمدی» که در پنجمین اجلاس وزیران امور خارجه سیکا در پکن سخن می گفت، اظهار داشت: این توافق باعث همبستگی و انسجام در منطق...ادامه مطلب»

زمان آن رسیده که واحد پول جدید جایگزین “دلار” شود. خلاقیت‌ چین برای حذ...
hafteh.de ۱۳۹۲/۰۸/۰۴ اخبار
خلاقیت‌ چین برای حذف دلار – پپه اسکوبار – آسیا تایمز چین، نخستین کشور مرتبط با بحران بودجه آمریکا به شمار می‌رود و از میان تمام کشورهایی که آمریکا بد...ادامه مطلب»

مقامات عریان؛ مبارزه با فساد را از چینی ها بیاموزیم ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۳/۲۲ فرهنگ
دولت چین به منظور مقابله با فساد در این کشور آن دسته از مقامات دولتی و حکومتی را که همسران و فرزندان خود را برای اقامت به خارج از این کشور فرستاده‌اند...ادامه مطلب»


EOF