انتقاد صریح شاعر مشهور از سریال شبکه یک: «دلقک‌تر از معمای شاه، همین معمای شاهه»!

انتقاد صریح شاعر مشهور از سریال شبکه یک: «دلقک‌تر از معمای شاه، همین معمای شاهه»! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ سرگرمی

کلیدواژه ها:#، #Isna.ir، #ایران، #ایسنا، #تظاهرات، #زیبایی، #شاه، #مردم

عبدالجبار کاکایی - شاعر مشهور - از سریال « معمای شاه » انتقاد کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه « ایران » ، این شاعر معروف با انتشار عکسی از این سریال نوشت: « دلقک‌تر از معمای شاه ، همین معمای شاهه؛ نمایش پادشاه روانی و بی‌عقلی که حتی حفظ ظاهر هم بلد نیست ، له‌له نوکری می‌زنه ، لفظاً توطئه علیه مردم را اعلام می‌کنه. نمایش بالیوودی زشت و زیبایی که تلاش می‌کنه به عوامزدگی دامن بزنه ، چشم‌اندازی که سیمای رسمی از آن مردم رو رصد می‌کنه بی‌شباهت به تریبون‌های وعظ سنتی و اتاقک‌های قرائت بیانیه پایانی تظاهرات تشریفاتی نیست ، آدم بد‌های این دوریال تلویزیونی بی‌گفت‌و‌گو گاو پیشانی سفیدند ، فهم نازل از شعور ملی و درک نارس از محیط ، اسباب اتلاف سرمایه شده است. چند قسمت را من از حیث کنجکاوی دیدم ، کاش می‌شد غرامت وقت تلف شده را گرفت. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

حمایت شرکت نفت فلات قاره از شرکت های دانش بنیان ...
tejaratnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اخبار
تجارت نیوز: رییس عملیات دریایی شركت نفت فلات قاره ایران اعلام کرد: با توجه به محدوده جغرافیایی شركت نفت فلات قاره ایران، استفاده از دانش و تكنولوژی ر...ادامه مطلب»


EOF