واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی

واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ مردم

کلیدواژه ها:#Fa.euronews.com، #آزادی، #اسلامی، #اعتبار، #انقلاب، #ایران، #ایرانی، #جمهوری_اسلامی، #سیاست، #سیاوش، #شبکه‌های_اجتماعی، #مجازی، #مردم، #گوگوش

انتشار صحبت‌های فائقه آتشین (گوگوش) در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی که به گفته خود او مربوط به ۹ سال پیش است ، باعث شد تا موجی از حملات مجازی علیه این خواننده مشهور ایرانی به راه بیفتد.
خانم گوگوش در این ویدیو که به صورت تقطیع شده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ، مخالفت خود را با انقلاب در ایران این گونه بیان می‌کند: « من با انقلاب موافق نیستم و فکر هم نمی‌کنم انقلاب شود ، ولی معتقدم به مرور و با اصلاحاتی که ایجاد می شود مردم به آزادی دست پیدا می‌کنند. »
این ویدیو درست در روزهایی منتشر شد که گوگوش با همراهی سیاوش قمیشی ترانه‌ای به نام ۴۰ سال را منتشر کرد. ترانه‌ای که شعر آن‌ را رها اعتمادی گفته بود و مضمونی ضد رژیم ایران داشت و به مناسبت ۴۰ سالگی جمهوری اسلامی منتشر شده بود.
این ترانه‌ بسیار هم چالش برانگیز بود و ضمن این که طرفداران خاص خود را داشت ، انتقادات زیادی را هم برانگیخت.
اما پس از جدی‌تر شدن انتقادات به گوگوش ، او به صورت رسمی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. این خواننده ۶۸ ساله در صفحه اینستاگرام خود با به اشتراک گذاشتن یک استوری این ویدیو را قدیمی و مربوط به ۹ سال قبل خواند.
خانم گوگوش در این استوری می‌نویسد: « شرمتان باد ای اهالی سرتاپا نیرنگ و دروغ ، مصاحبه‌ای که ۹ سال از عمرش می‌گذرد را برای تخریب من استفاده نکنید. من اگر مخالف انقلاب بودم ، به این دلیل بود که نمی‌خواستم خون بیش‌تری ریخته شود. امروز اما که به اندازه‌ی چندین انقلاب خون ریختید ، چنگ بر اعتبار من نیندازید. من سیاست نمی‌فهمم ، من دروغ نمی‌شناسم. »


--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

دکتر روحانی در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان آذربایجان غربی...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ اخبار
رییس جمهوری با بیان اینکه «ولایت فقیه، خیمه اتحاد و هدایت در سخت ترین شرایط بوده و هست»، تاکید کرد: وجود اختلاف در میان قوا و ارکان کشور توهم است؛ رهب...ادامه مطلب»

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ تاریخ
«من با آن‌ که مطمئن هستم برای انتشار این نوشته ناسزاهای بسیاری خواهم شنید اما بنابر وظیفه روشنفکری و برای مصالح جمهوری اسلامی و آینده این سرزمین، این ...ادامه مطلب»

واکنش‌ها به ادعای جنجالی یک نماینده درباره واگذاری جزایر ایرانی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ سیاست
پخش مصاحبه ‌احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس که ادعا کرده «واگذاری جزیره‌های کشور به چین⁩، واقعیت دارد ولی با فشار مردم و مجلس جلوی آن گرفته خواه...ادامه مطلب»


EOF